28. sporta spēļu atklāšana
AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

28. sporta spēļu atklāšana
28.09.2017


Ogres tehnikuma struktūrvienībā Vecbebros 28. oktobrī norisinājās Profesionālās      izglītības mācību iestāžu audzēkņu 28. sporta spēļu atklāšana, kā arī rudens krosa  un vieglatlētikas sacensības.

Skaistajā Vecbebru parka ierīkojās: 1000 m distancē devās 121 jauniete no 16              izglītības iestādēm, bet 3000 m distanci pieveica 152 jaunieši no 19 skolām.

   

Krosa un vieglatlētikas sacensību starplaikā 595 dalībnieki pulcējās 28. sporta                  spēļu svinīgajā atklāšanas parādē, kurā sirsnīgas apsveikuma un sportot mudīnošas runas    teica Ogres tehnikuma direktore J.Brante, Kokneses novada domes vadītājs D.Vingris un          AMI SK priekšsēdētāja I.Bukovska. Pēc kopēji dziedātās valsts himnas, salūta un Ogres tehnikuma meiteņu ansambļa pavadījumā sacensību dalībnieki un viesi veica Goda apli apkārt stadionam skriešus, tā piesakot arī savu dalību Eiropas sporta nedēļas pasākumos.

Sacensības turpināja vieglatlēti: jaunietes 18 mācību iestādēm un jaunieši 21 iestades.

Pateicamies par teicamo sezonas pirmā sporta pasākuma organizāciju profesionālājā izglītībā Ogres tehnikuma vadībai un audzēkniem, sporta darba vadītājai L.Caunei, visu   sacensību virsvadītājam A.Puķītim, Ogres tehnikuma meiteņu ansamblim, Vecbebru pagasta vadībai.

Veiksmīgus startus visu mācību gadu!

AMI SK.

 

Publicējam labākos rezultātus vieglatlētikā

          Jaunietes

100 m skrējums

1.vieta

Anastasija Maļiņņikova – 13,27

Daugavpils Tirdzniecības PVS

2.vieta

Anastasija Anaņjeva - 14.11

Rīgas Valsts tehnikums

3.vieta

Sigita Priževoite – 14.37

Rēzeknes tehnikums

Tāllēkšana

1.vieta

Anna Karpinska - 4.69

Saldus tehnikums

2.vieta

Anna Daukule - 4.67

Jelgavas tehnikums

3.vieta

Santra Vēberga - 4.53

Smiltenes tehnikums

4 x 100 m stafešu

skrējiens

1.vieta

Daugavpils Tirdzniecības PVS – 56,74

2.vieta

Saldus tehnikums  – 58,82

3.vieta

Rīgas TRIT – 58,86

Lodes (4 kg) grūšana

1.vieta

Aivita Smiļģe – 11,36

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

2.vieta

Liene Brenča - 9.44

Aizkraukles PVS

3.vieta

Daniela Šakociņa – 8,96

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

Bumbiņas mešana

1.vieta

Daniela Šakociņa – 39,82

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

2.vieta

Ilona Milberga        38.37

Valmieras tehnikums

3.vieta

Marija Pavlovska – 38,27

Rīgas Valsts tehnikums

 

     

 

Jaunieši

 100 m skrējums

1.vieta

Kārlis Priedītis – 11:49

Rīgas Tehniskā koledža

2.vieta

Agris Zvejnieks – 11:63

Rīgas Tehniskā koledža

3.vieta

Ričards Plakanis – 12:10

Priekuļu tehnikums

Stafete 4 x 100 m

1.vieta

Rīgas Tehniskā koledža – 48,0

2.vieta

Jelgavas tehnikums – 49,5

3.vieta

Valmieras tehnikums – 49,9

Tāllēkšana

1.vieta

Aleksejs Sidorovs – 6,45

Rīgas Tehniskā koledža

2.vieta

Mārcis Zubovs – 6,18

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

3.vieta

Valentīns Gurjančiks – 6,02

Daugavpils Būvniecības tehnikums

Lodes (6 kg) grūšana

1.vieta

Nikita Ivanovs – 12,83

Daugavpils Būvniecības tehnikums

2.vieta

Vents Andžejs Lūsis – 12,70

Valmieras tehnikums

3.vieta

Retvars Rusins – 12,24

Malnavas koledža

Bumbiņas mešana

1.vieta

Kristaps Jaunpujens – 71,16

Rīgas Tehniskā koledža

2.vieta

Emīls Emulovs – 68,95

Jelgavas tehnikums

3.vieta

Zigismunds Lijē – 67,38

Jelgavas tehnikums

   

 

AMI SPORTA KLUBS     28. SPORTA SPĒLES

Republikas čempionāts RUDENS KROSS

 

TOP 10 rezultāti

Jaunietes

Jaunieši

Sigita Priževoite  3:33,77

Rēzeknes tehnikums

1.vieta

Edijs Dzalbs  9:33,73

Rīgas Celtniecības koledža

Jūlija Matvijenko  3:37,14

Daugavpils Tirdzniecības PVS

2.vieta

Roberts Lagzdiņš  9:45,07

Jelgavas.tehnikums

Kristīne Jevsejeva  3:37,43

Daugavpils Tirdzniecības PVS

3.vieta

Renārs Akmins  10:03,54

Ogres tehnikums

Jana Krekele  3:42,01

Daugavpils Tirdzniecības PVS

4.vieta

Ņikita Žarovs  10:08,22

Rīgas Tehniskā koledža

Aļona Smilgina  3:47,99

Daugavpils Tirdzniecības PVS

5.vieta

Vladislavs Suvorovs  10:08,54

Daugavpils  tehnikums

Tatjana Grigorjeva  3:48,25

Daugavpils tehnikums

6.vieta

Ņikita Samsonovs  10:19,12

Jelgavas.tehnikums

Santa Skaistkalne  3:48,51

Valmieras tehnikums

7.vieta

Rihards Knēts 10:19,27

Priekuļu tehnikums

Nikola Zemīte  3:51,96

RTRIT

8.vieta

Sergejs Trokmanis 10:25,00

Aizkraukles PVS

Sanita Marjakova  3:52,26

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

9.vieta

Ralfs Riekstiņš 10:25,39

Rīgas Celtniecības koledža

Anna Vojevodska  3:53,19

Daugavpils Tirdzniecības PVS

10.vieta

Raitis Gravenieks 10:25,79

Jelgavas.tehnikums




      Atpakaļ