Darbs turpinās.
AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

104426

Darbs turpinās.
11.01.2019


Jaunais mācību gads sportā, kā tas jau ierasts, sākās ar profesionālās izglītības mācību iestāžu sporta skolotāju profesionālās pilnveides semināru “Aktualitātes profesionālās izglītības sporta darbā” sadarbībā ar Valsts Izglītības un satura centru.

Divas dienas Jelgavas tehnikumā bijā pulcējušies 56 skolotāji, lai apgūtu  vai arī atsvaidzinātu zināšanas par dažādu sporta veidu  pareizu  apmācību  sporta stundā, treniņos. 

Jāatzīmē, ka šoreiz bija ļoti laba sadarbība ar Sporta veidu federācijām, kuru parstāvji stāstīja un rādīja, kas un kā jādara. Paldies Galda tenisa federācijas prezidentei J.Jozepsonei un valdes loceklim J.Zicānam, Armvrestlinga federācijas prezidentam R.Liepiņam, Svarbumbu celšanas federācijas asociācijas prezidentam M.Rubulim, Badmintona federācijas  ģenerālsekretāram K.Rozenvaldam, Jelgavas fitnesa kluba trenerei V.Pelnai, Jelgavas BJSS basketbola trenerim P.Lagzdiņam, Jelgavas 2.pamatskolas sporta skolotājam D.Sevčenko, Jelgavas tehnikuma sporta skolotājai N.Avdotinai. Seminārā tika arī sastādīts precizētais 2018./2019.m.g. II pusgada Kalendārais plāns sporta pasākumiem profesionālajā izglītībā,kā arī veikta padarīta darba analīze šā mācību gada I pusgadā .

Pateicamies Jelgavas tehnikuma direktorei  J.Rudzītei, sporta organizatoram G.Veinbergam un visiem pārējiem apkalpojošajiem dienestiem  par ļoti saturīgu un precīzu semināra organizāciju, lai visi semināra dalībnieku saņemtu VISC apliecības par 16 stundu programmas apgūšanu, kā arī par iespēju visiem skolotājiem satikties un dalīties atziņās, pārrunātu bijušo un turpmāko.

  Kopā ar visiem bija arī AMI SK darbinieki.                                                                         I.Bukovska
      Atpakaļ