AMI Sporta klubs
AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

2019

Mācību spēki turpina sportiskās aktivitātes 01.02.2019

                                                                                               Valmierā:

1.februārī notika Latvijas Republikas Profesionālās izglītības Vidzemes reģiona mācību iestāžu darbinieku spartakiāde.         

Sacensībās piedalījās visas 5  komandas : Valmieras tehnikums, Aizkraukles Profesionālā vidusskola, Smiltenes tehnikums, Priekuļu tehnikums un Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskola.

Sacensību programmā bija 7 sporta veidi komandu spēlēs un 3 sporta veidi individuālajās sacensībās.  

 Visaizrautīgākā bija ”Izlaušanās spēle”, kurā sacensību dalībniekiem  bija iespēja pārbaudīt savu erudīciju un atjautību. Tas bija piedzīvojums vairāku cilvēku komandai, kurai vajadzēja izkļūt no situācijas vai atrast risinājumu pildot dažādus tematiskus uzdevumus. To paveikt bija iespējams  tikai strādājot komandā. Diezgan augstu vilni sita emocijas skatoties tā saucamo “Volejbolu” ar lielo bumbu. Ļoti nopietnas bija ugunsdrošības praktiskās nodarbības profesionālu ugunsdzēsēju vadībā.  

 

Kopvērtējumā 1.vieta Valmieras tehnikumam, 2.vieta Priekuļu tehnikumam un 3.vietā - Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskola.

Individuāli godalgotās vietas ieguva : Sanita Krastiņa un Sandris Vergins no Valmieras tehnikuma, Jānis Olengovičs, Kristīne Rebinova, Ivita Onzule un Jānis Brakšs no Priekuļu tehnikuma, Klinta Puriņa no Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskolas, Kārlis Bēms, Solveiga Gaigalniece un Andrejs Dembovskis no Aizkraukles Profesionālās vidusskolas, Solvita Bāliņa un Viola Marksa no Smiltenes tehnikuma un Irēna Bukovska Sporta kluba “AMI” valdes priekšsēdētāja.

Skolu direktori: Vineta Melngārša, Andris Miezītis un Guntars Zvejnieks ļoti enerģiski iesaistījās sportiskajās aktivitātēs startējot savas skolas komandā. Minētajā pasākumā spēkiem mērojās arī bijušie Valmieras tehnikuma direktori : Ē.Spuriņš un G.Bilsēns. 

Paldies Vidzemes reģiona mācību iestāžu direktoriem, ka atbalstīja šo pasākumu. Īpašs paldies Valmieras tehnikuma kolektīvam – tiesnešiem, kā arī sporta organizatorēm Arnitai Krieviņai un Lindai Māziņai par interesantu, kvalitatīvu un operatīvu sacensību norisi. Basketbola sacensības jaunietēm 29.01.2019

29.janvārī  Rīgas Stila un modes tehnikumā notika finālsacensības basketbolā jaunietēm. Par tiesībām cīnīties finālā iekļuva 4 skolu komandas: Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums, Rīgas Tirdzniecības profesionālā vidusskola, Valmieras tehnikums un Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola.

Par labākajām spēlētājām tika atzītas: Jolanta Rimša (Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola), Daniela Smildgrīva (Rīgas Tirdzniecības profesionālā vidusskola), Keita Boļšaka (Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums) un Annija Vilnīte (Valmieras tehnikums).

Paldies skolu vadībai, sporta organizatoriem un sporta skolotājiem par sadarbību, atbalstu sacensību organizēšanā apakšgrupās un finālsacensībās. Paldies tiesnesim Egīlam Kaļvam Bulduru Dārzkopības vidusskolas sporta organizatoram par kvalitatīvu un operatīvu sacensību tiesāšanu.Sportiskās aktivitātes uzsāk mācību spēki. 25.01.2019

Pirmās Jelgavā:

25.janvārī Jelgavas tehnikumā notika Latvijas Republikas Profesionālās izglītības Kurzemes – Zemgales reģiona skolu darbinieku spartakiāde.

Piedalījās Jelgavas tehnikuma, Jelgavas Amatu vidusskolas, Saldus tehnikuma, Zaļenieku Komerciālās un amatniecības vidusskolas un Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošās vidusskolas komandas. 

Dalībnieki startēja 6 sporta veidos un profesiju stafetē.

Kopvērtējumā 1.vieta Jelgavas tehnikumam, 2.vieta Saldus tehnikumam un 3.vietā  Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošā vidusskola.

No Jelgavas tehnikuma komandas godalgoto vietu ieguvēji : Ina Ivanova, Maira Čerņavska, Sanda Vanaga, Nadežda Bergfelde, Uldis Sokolovs, Imants Šillers un Gints Veinbergs.

Sportiskākie  no Saldus tehnikuma bija: Inga Zilvere, Ilze Neilande, Baiba Skadmane, Normunds Sprieslis, Mārtiņš Laubergs, Māris Vācis, Kārlis Pavlovs un Edgars Buiķis. 

Kā labākie  Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošās vidusskolas  komandā bija Tatjana Kaļaņikova,  Ieva Grīnberga, Laila Sproģe, Jānis Liepiņš, Viktors Kolosovs un Dainis Sproģis.

Astrai Klāsēnai un Olgai Kaseļskai labākie rezultāti  Jelgavas Amatu vidusskolas komandā.

 Ilze Derevjanko, Sandra Pahirko, Zane Kuļika,  Sergejs Afanasjevs sekmīgi aizstāvēja Zaļenieku Komerciālā un amatniecības vidusskolas godu.  

Priecājamies, ka kopā ar komandu bija Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošās vidusskolas direktors Romāns Griškevičs un Jelgavas Amatu vidusskolas direktore Edīte Bišere.

Paldies Kurzemes - Zemgales skolu vadībai, kuri atbalstīja šo pasākumu, Jelgavas tehnikuma radošajam kolektīvam, kuri gatavoja un kvalitatīvi, operatīvi un interesanti noorganizēja darbinieku spartakiādi : Mairai Čerņavskai, Nonai Jakušovai, Dainai Blūmai, Uldim Sokolovam, Gintai Grantiņai, Judītei Poriķei, Nadeždai Bergfeldei, Imantam Šilleram un īpašs paldies Gintam Veinbergam! Sacensības armvrestlingā 16.01.2019

29.sporta spēles armvrestlingā jauniešiem norisinājās 16.janvārī

Rīgas Tehniskās koledžas sporta zālē, kas bija teicami sagatavota šīm sacensībām.

Lielu atbalstu sacensību vietas sagatavošanā un tiesāšanā nodrošināja armvreslinga federācija-  priekšsēdētāja Raimonda Liepiņa vadībā. Paldies par paveikto protams arī koledžas sporta sporta darba organizatoram Gunāram Ružam.

Labākie sasniegumi :

Komandu cīņā uzvar:

1.vieta

2.vieta

3.vieta

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskola

Saldus tehnikums

Individuāli:

Svaru kategorija

1.vieta

2.vieta

3.vieta

līdz 55 kg

Jānis P. Dzirkalis

Cēsu TDV

Maksims Obžigailo

Dobeles AV

Emīls Ziedonis

Rīgas 3.AS

līdz 60 kg

Dāvis Kalniņš

Cēsu TDV

Niks Semjonovs

Rīgas TRIT

Toms Bude

Rīgas VT

līdz 65 kg

Eduards Grivstāns

Rīgas TRIT

Lauris Voitehovičs

Aizkraukles PVS

Martins Šostaks

Rīgas 3.AS

līdz 70 kg

Reinis Dauģelis

Jelgavas T

Filips Lembergs

Rīgas TRT

Oskars Bambāns

Cēsu TDV

līdz 75 kg

Rolands Liepiņš

Rīgas TRIT

Armands Krūmiņš

Dobeles AVV

Elvis Mazlevskis

Saldus T

līdz 80 kg

Gatis Viška

Rīgas TK

Lauris Pojasņikovs

Aizkraukles PVS

Roberts Karpinskis

Rīgas MMT

līdz 90 kg

Linards Mežaleons

Rīgas TRIT

Ilmārs Drošs

Cēsu TDV

Raitis Kļaviņš

Rīgas TK

virs 90 kg

Rihards Dugāns

Cēsu TDV

Mareks Verpakovskis

Jelgavas T

Mārtiņš Pavasars

Smiltenes T

Apsveicam uzvarētājus !Darbs turpinās. 11.01.2019

Jaunais mācību gads sportā, kā tas jau ierasts, sākās ar profesionālās izglītības mācību iestāžu sporta skolotāju profesionālās pilnveides semināru “Aktualitātes profesionālās izglītības sporta darbā” sadarbībā ar Valsts Izglītības un satura centru.

Divas dienas Jelgavas tehnikumā bijā pulcējušies 56 skolotāji, lai apgūtu  vai arī atsvaidzinātu zināšanas par dažādu sporta veidu  pareizu  apmācību  sporta stundā, treniņos. 

Jāatzīmē, ka šoreiz bija ļoti laba sadarbība ar Sporta veidu federācijām, kuru parstāvji stāstīja un rādīja, kas un kā jādara. Paldies Galda tenisa federācijas prezidentei J.Jozepsonei un valdes loceklim J.Zicānam, Armvrestlinga federācijas prezidentam R.Liepiņam, Svarbumbu celšanas federācijas asociācijas prezidentam M.Rubulim, Badmintona federācijas  ģenerālsekretāram K.Rozenvaldam, Jelgavas fitnesa kluba trenerei V.Pelnai, Jelgavas BJSS basketbola trenerim P.Lagzdiņam, Jelgavas 2.pamatskolas sporta skolotājam D.Sevčenko, Jelgavas tehnikuma sporta skolotājai N.Avdotinai. Seminārā tika arī sastādīts precizētais 2018./2019.m.g. II pusgada Kalendārais plāns sporta pasākumiem profesionālajā izglītībā,kā arī veikta padarīta darba analīze šā mācību gada I pusgadā .

Pateicamies Jelgavas tehnikuma direktorei  J.Rudzītei, sporta organizatoram G.Veinbergam un visiem pārējiem apkalpojošajiem dienestiem  par ļoti saturīgu un precīzu semināra organizāciju, lai visi semināra dalībnieku saņemtu VISC apliecības par 16 stundu programmas apgūšanu, kā arī par iespēju visiem skolotājiem satikties un dalīties atziņās, pārrunātu bijušo un turpmāko.

  Kopā ar visiem bija arī AMI SK darbinieki.                                                                         I.Bukovska


Arhīvs
2019 (5)   
2018 (39)   
2017 (35)   
2016 (17)   
2015 (16)   
2014 (18)   
2013 (20)   
2012 (9)   
2011 (12)   
2010 (5)