AMI Sporta klubs
AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

29.sporta spēles volejbolā jauniešiem. 06.12.2018

No 28.novembra līdz 6.decembrim norisinājās 29.sporta spēļu sacensības volejbolā jauniešiem. Sacensības apakšgrupās un finālā labā organizatoriskā līmenī notika Smiltenes, Saldus, Daugavpils tehnikumos un Rīgas tehniskajā koledžā, par ko paldies šo mācību iestāžu vadītājiem un, protams, sporta darba organizatoriem.

  Sacensības uzsāka 23. komandas, kas demonstrēja skatāmu un spēkos līdzvērtīgu volejbolu, ko uzskatāmi apliecināja finālsacensību norise Daugavpils tehnikuma abās sporta zālēs. Līdz šim  meistarīgi spēlējošām Daugavpils tehnikuma, Daugavpils būvniecības tehnikuma un Rīgas tehniskās koledžas komandām, nopietnu konkurenci spēja izrādīt Saldus, Jelgavas, Priekuļu, Rīgas Valsts tehnikuma un Cēsu TDV komandas.

  Tas noteikti iepriecina un vieš cerību spēcīgas izlases komandas izveidei.

  Savu komandu spēles apakšgrupās un finālā iespēju robežās noraudzījās un atbalstīja Rīgas TK, Daugavpils T un Smiltenes T direktori, kas noteikti veicināja audzēkņu sniegumu.

  Sīvi spēkojoties 1.vietu ieguva Daugavpils T, 2.vietu – Priekuļu T, 3.vietu Rīgas TK un 4.vietu – Rīgas Valsts tehnikums.

 

Kā labākie spēlētāji tika apbalvoti:

Sergejs Ivanovs-Daugavpils T;

Lauris Lauciņš- Priekuļu T;

Andrejs Frolovs- Rīgas TK;

Pāvels Fadejevs Rīgas VT.Izbraukuma Valdes sēde Cēsīs 21.11.2018

Šā mēneša sākumā AMI Sporta kluba valde devās izbraukumā uz Cēsīm, lai iepazītos klātienē ar sporta darbu Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskolā, kā arī uzzināt mācību iestādes vīziju turpmāko gadu attīstības perspektīvā.

 

Cēsu TDV ir viena no vecākajām un tradīcijām bagātākajām profesionālās izglītības mācību iestādēm, it īpaši populāri ir bijuši mēbeļu galdnieki un namdari no Cēsīm. Skolas nosaukums, gan ir mainījies daudzkārt. Šobrīd skolā mācās ap 300 audzēkņu deviņās programmās, pamatā tie ir puiši, bet atverot programmu „Apģērbu dizaina speciālists” tiek piesaistītas arī meitenes. Cēsu TDV vada jauns, sportisks un uz jaunām tehnoloģijām vērsts direktors G.Zvejnieks, kurš savā prezentācijā AMI valdes locekļiem sacīja; „Jaunām tehnoloģijām pieder nākotne un uz to arī strādājam. Mūsu skolā var iegūt jaunus draugus, atrast jaunas iespējas un iegūt labu izglītību. Tas viss būs pie mums - # Šaubu Nav.” G.Zvejnieks ir arī Baltijas valstu 26.sporta spēļu sudraba medaļnieks direktoru trīscīņā profesionālajā izglītībā.

Sporta darbu skolā vada Klinta Puriņa jau vairāk nekā 10 gadus. Visus pārsteidza, viņas teiktais: „ Man darbā ar jauniešiem problēmu nav, stundas apmeklē 95%,atbrīvojuma zīmes mums neeksistē. Es droši dodos ar puišiem pārgājienos ar slēpēm , ar laivām pa Gauju. Daudzi no puišiem ir arī Zemessargi. Mums ir laba sadarbība ar Cēsu Sporta skolu”

Klintas teiktajam nevar nepiekrist, arī AMI darbinieki ir pārliecinājušies, ka viņas darba stils ir mūsdienīgs ,uz dažādām fiziskām aktivitātēm vērsts. Par to liecina arī rezultāti; AMI SK konkursā „Labākais sportists” 2017./2018.m.g. Artis Rožkalns ieguva 3.vietu.Skolas audzēkņi ir AMI SK izlašu komandu dalībnieki, gan basketbolā  Edgars Mednis, gan futbolā  Dāvis Poļaks starptautiskajās sacensībās. Skolas komanda volejbolā tikko AMI SK Vidzemes grupas sacensībās izcīnīja tiesības startēt finālsacensībās profesionālajā izglītībā.

Atliek piebilst, tā tikai turpināt, gan sporta skolotājai ,gan audzēkņiem ,gan direktoram visās jomās.

Paldies skolas vadībai par jauko atmosfēru Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskolā.  

                                    Valdes vārdā I.Bukovska.Sacensības volejbolā jaunietēm. 15.11.2018

          No 6. līdz 15.novembrim notika Latvijas Republikas Profesionālās izglītības sporta kluba “AMI” 29.spartakiādes sacensības volejbolā jaunietēm.

           Bija pieteikušās 20 skolu komandas, kas bija sadalītas četrās apakšgrupās, kopā 180 dalībnieces.

           No katras apakšgrupas 2 uzvarētājkomandas 15.novembrī piedalījās finālsacensībās. 1.vieta Daugavpils Tirdzniecības profesionālajai vidusskolai, 2.vieta Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma komandai un 3.vietā Daugavpils tehnikums.

          Par labākajām spēlētājām tika atzītas : Jūlija Matvijenko Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola, Vladislava Kozlova Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums, Jūlija Skerba Daugavpils tehnikums un Dagmāra Luckāne Rīgas Stila un modes tehnikums.

          

           Paldies skolu vadībai un sporta organizatoriem par atbalstu sacensību organizēšanā apakšgrupās : Rīgas Valsts tehnikumam, Jelgavas tehnikumam, Smiltenes tehnikumam un Daugavpils tehnikumam. Par operatīvu un kvalitatīvu finālsacensību norisi liels paldies Rīgas Stila un modes tehnikumam (direktore S.Voitišķis, sporta organizatore D.Miķelsone) un Rīgas Tehniskajai koledžai (direktors J.Rozenblats, sporta organizators G.Ruža).  Daugavpilī svētki – A.Leikumam 70 08.11.2018

Latgales reģiona mācību iestāžu kolēģi godināja Daugavpils tehnikuma sporta skolotāju Antonu Leikumu 70 gadu dzīves jubilejā.

A.Leikums visu savu darba dzīvi ir veltījis Daugavpils tehnikuma meitenēm un puišiem un sekmīgi turpina to darīt joprojām, stiprinot fiziski un garīgi, nododod tiem savas dzīves bagāto pieredzi.

 To apliecina Daugavpils tehnikuma direktores I.Brokānes teiktais: “ Antons ne tikai piesaista audzēkņus un darbiniekus fiziskajām aktivitātēm, bet arī audzē rozes, cienā mūs ar savu medu un citē J.Raini” 

 

  AMI sporta klubs lepojās ar A.Leikumu un novērtē viņa ieguldījumu sporta ieviešanā tehnikumā, kā arī kluba popularizēšanā profesionālās izglītības sistēmā valstī un starptautiskajā mērogā.

 Paldies Anton! Veiksmi un veselību Tev, turpinot mūs priecēt!

                               AMI SK Valdes vārdā I.BukovskaSacensības badmintonā 01.11.2018

           No 23.oktobra līdz 01.novembrim notika Latvijas Republikas Profesionālās izglītības sporta kluba "AMI" 29.spartakiādes sacensības badmintonā jaunietēm un  jauniešiem.

           Jauniešiem bija pieteikušās 15 skolu komandas un jaunietēm –14,  kopā sacensībās piedalījās 116 dalībnieki.

           Pēc komandu sacensībām notika individuālais turnīrs. Jauniešiem 1.vietā Dāniels Čulka no Rīgas Tehniskās koledžas, 2.vietā Edgars Soldovers no Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma un 3.vietā Aigars Romals arī no Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma.

          Individuālā turnīra medaļas jaunietes sadalīja sekojoši :

1.vieta Marijai Čerņavskai no Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas , 2.vieta Elīnai Bogdanovai arī no Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas  un 3.vieta Viktorijai Hudjakovai no Rīgas Stila un modes tehnikuma.

          Paldies skolu vadībai un sporta organizatoriem par atbalstu sacensību organizēšanā apakšgrupās : Jelgavas tehnikumā, Daugavpils Tirdzniecības  profesionālajā vidusskolā, Daugavpils tehnikumā un īpašs paldies Rīgas Stila un modes tehnikuma direktorei Silvijai Voitišķis, sporta organizatorei Dacei Miķelsonei  par sacensību operatīvu norisi apakšgrupās un finālsacensībās.  Mūsu Senioru aktivitātes Priekuļos. 18.10.2018

Pagājušajā nedēļā mūsu Senioru klubiņš pulcējās Priekuļu biatlona sporta bāzē bijušā ilggadīgā Priekuļu tehnikuma sporta dzīves vadītāja Andra Sikšņa un viņa palīgu Imanta Pāruma un Ulda Spundes organizētajā sportisko aktivitāšu pēcpusdienā svaigā gaisā.

 Aktīvā atpūta noritēja ļoti pozitīvi emocionālā un izglītojošā gaisotnē, jo  katram dalībniekiem pirmo reizi bija iespēja apgūt un sacensties ne tik ierastos sporta veidos.

Visi censoņi meta lidojošos šķīvīšus mērķī, spēlēja petangu, kā arī apguva un izmēģināja zviedru spēli varpa.

Šoreiz uzvarētāju godā tika: Frisbijā mērķī (lidojošie šķīvīši):

G.Ruža (Rīgas TK), E.Miglinieks (Olaines MTK bijušais sporta organizators) un V.Mickeviča (AMI SK).  Petangā: V.Mickeviča (AMI SK), E.Miglinieks un J.Ikaunieks (Aizkraukles PVS bijušais direktors).

Tāpat vīriem acis mirdzēja un saspringumā koncentrējās Andželas Brices apmācībās, rīkoties ar biatlona šauteni, kā arī pacīnoties dueļšaušanā pa mērķiem.

Precīzākie vīri bija: K.Ārents (Saulaines PVS) un V.Jerofejevs (Rīgas Dzelzceļnieku skolas) sporta organizatori (abi bijušie), kā arī G.Ruža – esošais Rīgas TK sporta organizators.

 

Pasākuma organizētāj bija nodrošinājuši brīnišķīgus laiku apstākļus, zeltainu  dabu un siltu pirtiņu, kurā atmiņu stāsti raisījās un smaidi no sejām nepazuda vēl arī dodoties mājupceļā.

Uzvarētāji un organizatori saņēma AMI SK Atzinības rakstus, diplomus un medaļas.

                    Sirsnīgā pateicībā visu dalībnieku vārdā I.BukovskaSacensības galda tenisā 17.10.2018

No 2018.gada 10.- 17.oktobrim notika Latvijas Republikas Profesionālās izglītības sporta kluba “AMI” 29.spartakiādes sacensības galda tenisā jaunietēm un jauniešiem.

Jauniešiem bija pieteikušās 22 skolu komandas un jaunietēm – 19,  kopā 156 dalībnieki.

Pēc komandu sacensībām notika individuālais turnīrs. Jauniešiem 1.vietā Andrejs Čemirtāns – Rīgas Tirdzniecības profesionālā vidusskola, 2.vietā Mikus Vanags – Rīgas tehniskā koledža un 3.vietā Mārtiņš Kuršinskis – Saldus tehnikums.

Individuālā turnīra medaļas jaunietes sadalīja sekojoši :

1.vieta Ingai Bedrītei – Jēkabpils Agrobiznesa koledža, 2.vietā Megija Burģele no Malnavas koledžas un 3.vietā Diāna Neretina no Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma.

 

 Paldies par atbalstu sacensību organizēšanā apakšgrupās : Jelgavas tehnikumam – direktore J.Rudzīte, sporta organizators G.Veinbergs, Smiltenes tehnikumam – direktors A.Miezītis, sporta organizators L.Peļņa, Daugavpils Tirdzniecības profesionālajai vidusskolai – direktors J.Kuklis, sporta organizators A.Kovaļevskis, Rīgas Banku augstskolas Uzņēmējdarbības koledžai – direktors J.Pildavs, sporta organizators V.Veits un Rīgas Tūrisma un radosās industrijas tehnikumam (gan apakšgrupā, gan finālsacensībās) – direktore S.Ozoliņa, sporta organizatore A.Legzdiņa!           


Arhīvs
2018 (36)   
2017 (35)   
2016 (17)   
2015 (16)   
2014 (18)   
2013 (20)   
2012 (9)   
2011 (12)   
2010 (5)