AMI Sporta klubs
AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

Sporta dzīves vadītāji pulcējās jaunam darba cēlienam. 12.01.2018

Latvijas profesionālās izglītības mācību iestāžu sporta organizatori un sporta skolotāji 11. – 12.01 pulcējās Daugavpils Būvniecības tehnikumā. kurā notika profesionālās pilnveides seminārs” Aktualitātes profesionālās izglītības sporta organizatoru darbā”.

Semināru organizējām kopā ar Valsts Izglītības un satura centru un tajā piedalījās un apliecības saņēma 53 dalībnieki, kuri kopā ar AMI SK izstrādāja Sporta pasākumu kalendāro plānu 2017./2018.m.g. II pusgadam un veica izlozes sporta spēļu sacensībām.

Lielu darbu semināra organizācijā un programmas sagatavošanā ieguldīja  PIKC „Daugavpils Būvniecības tehnikums”. Tehnikuma direktore Ināra Ostrovska savā runā uzsvēra, ka Sports ir ļoti svarīga ikviena PIKC un profesionālo skolu ikdienas darba sastāvdaļa, kā arī novērtēja AMI SK ieguldījumu sporta darba organizēšanā.

    

Semināra dalībniekiem bija iespēja, pieredzējušu speciālistu vadībā, apgūt dažādas praktiskās iemaņas un specifiskos vingrojumus fiziskās kondīcijas nostiprināšanai, iedziļināties telpu futbola apmācības momentos, basketbola tiesāšanas jaunumos, kā arī iepazīt kartinga, paukošanas ( pamēģināt pašiem) un fizioterapijas noslēpumus.

    

     Paldies Daugavpils BT  direktorei par iespēju  un atbalstu, sporta organizatoram I.Gaļašam par dalīšanos pieredzē, sporta skolotājam J.Ozolam par atklāto sporta stundu mūsdienu versijās, kā arī Valsts Izglītības un satura centra departamenta direktori A.Bērziņai. 

 Mūsu Jānim- 80 03.01.2018

Šajās janvāra pirmajās dienās AMI SK Valde  godināja  AMI sporta kluba Goda galveno treneri, Goda galveno tiesnesi un Valdes Goda locekli Jāni Valneru, kuram 23.12.17 apritēja apaļi  80 gadi, kurus viņš dāsni ir veltījis pašam sportojot, audzinot  sportiskus dēlus – Gunti – dambretē un Uldi – basketbolā.                                             

Jānis visu savu darba mūžu ir veltījis, strādājot Rīgas Tehniskajā koledžā, jaunatnes iesaistīšanā sporta aktivitātēs. Jānis ir AMI SK biedrs un aktīvs Valdes loceklis, kopš tā dibināšanas. Arī šobrīd nevaram iztikt bez viņa zināšanām un prasmēm vadīt sacensības galda tenisā, badmintonā, dambretē un volejbolā , kā arī vadot AMI SK Senioru kustību.

    Paldies Tev Jāni par spēcīgo plecu profesionālās izglītības mācību iestāžu sporta darba balstīšanā.

 Fināls dambretē jauniešiem. 19.12.2017

19. decembrī Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā notika aizejošā gada pēdējās sacensības – fināls dambretē jauniešiem.

           Komandu vērtējumā:

1. vieta Jēkabpils AK ;
2. vieta Rīgas Tehniskā koledža;
3. vieta Saldus tehnikums.

           Individuāli:

1. vieta Kristapam Matvejam (Rīgas 3.AS)
2. vieta Jaroslavam Mačulim (Jēkabpils AK)
3. vieta Guntim Skudrai  (Jēkabpils AK)

Paldies sacensību rīkotājiem.Gaidīsim spraigas sacensības finālā 18.12.2017

Noslēgušās apakšgrupu sacensības dambretē jauniešiem, kas norisinājās Saldus, Daugavpils Būvniecības, Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumos un Aizkraukles profesionālajā vidusskolā. Tiesības spēlēt finālā ieguva:
  •     Saldus T
  •     Dobeles AVV
  •     Jēkabpils AK
  •     Daugavpils BT
  •     Aizkraukles PVS
  •     Priekuļu T
  •     Bulduru DV
  •     Rīgas TK
Paldies mācību iestāžu sporta darba organizatoriem par paveikto.
Gaidīsim spraigas sacensības finālā 19.decembrī Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā.


Volejbols "Christmas-2017" 10.12.2017

Latvijas Profesionālās izglītības mācību iestāžu audzēkņu komandas atgriezušās ar uzvarām no Tallinas, kur no 8. – 10.12. notika Starptautiskās sacensības volejbolā „Christmas – 2017” jauktajām komandām.

Tradicionāli  pirmo vietu, sīvā cīņā ar komandu „AMI – Rīga „  , izcīnīja Daugavpils tehnikuma komanda, bet 3.vietu ieguva – „AMI – Latgale” , pārējās vietas sadalīja – Polijas, Lietuvas  un Igaunijas komandas.

Komandā „ AMI - Rīga” spēlēja audzēkņi no Rīgas TRIT, Rīgas TK, Rīgas STMT un Rīgas VT.  Savukārt komandā  „AMI – Latgale” spēlēja audzēkņi no Malnavas koledžas, Jēkabpils AK, Daugavpils BT un Daugavpils TPVS. 

Kā labākie spēlētāji tika godināti ; A.Kovaļenko un S.Ivanovs no D-pils T, O.Šislo (RTRIT), E.Nemme (RTK), E.Bogdanova (D-pils TPVS), J.Glaudiņš (J-pils AK).

Par mūsu audzēkņu cīņas sparu priecājos kopā ar D-pils TPVS direktoru J.Kukli un skolotājiem – treneriem; V.Pupelu (DT), Z.Melderi (RTRIT), J.Kalniņu (RTK), I.Dzelmi J-pils AK – Barkava), Z.Znotiņu ( J-pils AK) un G.Ozoliņu (Malnavas kol.)

Paldies izglītības iestāžu direktoriem, dalībniekiem un skolotājiem par sev sarūpēto skaisto dāvanu Ziemassvētkos.

                 Pateicībā  - I.Bukovska – delegācijas vadītāja.Sacensības dambretē jaunietēm 01.12.2017

         No 28.novembra – 1.decembrim notika sacensības dambretē jaunietēm. Pavisam piedalījās 18 komandas 108 dalībnieces. Spēles notika četrās apakšgrupās. No katras apakšgrupas divas uzvarētājkomandas 1.decembrī piedalījās finālsacensībās, kas notika Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā. Pēc komandu sacensībām notika individuālais turnīrs. Piedalījās 8 jaunietes un vietas tika sadalītas sekojoši: 1.vieta Ramonai Lagzdiņai – Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums, 2.vieta Līzei Feldmanei – Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošā vidusskola, 3.vieta Santai Mukānei –Malnavas koledža, 4.vieta Janai Kipurei – Malnavas koledža, 5.vieta Montai Kristai Pētersonei – Bulduru Dārzkopības vidusskola, 6.vieta Džūlijai Šilkaitei – Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošā vidusskola, 7.vieta Lanai Dokukinai – Aizkraukles Profesionālā vidusskola un 8.vieta Līgai Purgailei – Bulduru Dārzkopības vidusskola. 

           Paldies skolu vadībai un sporta organizatoriem par atbalstu, operatīvu un kvalitatīvu sacensību organizēšanu un norisi.Valdes sēde Ogres tehnikumā 23.11.2017

Pagājušajā nedēļā Ogres tehnikumā notika AMI sporta kluba izbraukuma valdes sēde ar mērķi – iepazīties  ar sporta darbu, piedalīties medus brokastīs, apskatīt modernās tehnikuma mācību telpas un darbnīcas.    

 Skolotāja Linda Neško prezentēja  pašas izstrādātos AMI sporta kluba jauno diplomu paraugus.

 Ogres tehnikuma direktore Ilze Brante  augstu novērtēja AMI sporta kluba ieguldījumu  LR Profesionālās izglītības mācību iestāžu  audzēkņu un darbinieku  iesaistīšanā regulārās  fiziskās aktivitātēs ,savukārt direktores vietniece Linda Caune uzsvēra ; „ 2020.gadā gaidām sporta sacensībās mūsu jaunajā sporta zālē”.

 Pateicamies Ogres tehnikuma vadībai un audzēkņiem par jauko un garšīgo dienu

                                       Valdes vārdā I.Bukovska


Arhīvs
2018 (2)   
2017 (35)   
2016 (17)   
2015 (16)   
2014 (18)   
2013 (20)   
2012 (9)   
2011 (12)   
2010 (5)