AMI Sporta klubs
AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

Mūžībā aizgājusi Aija Elksne 19.02.2018

  

18. februarī 76 gadu vecumā
pēc smagas slimības mūžībā aizgāja
Aija Elksne

AMI SK ilggadēja darbniece.

Skumjās esam kopā ar tuviniekiem, kolēģiem, draugiemBasketbols jaunietēm. 29.01.2018

        No 2018.gada 22.janvāra līdz 29.janvārim notika Latvijas Republikas profesionālās izglītības sporta kluba “AMI” sacensības basketbolā  jaunietēm. Piedalījās 9 komandas, no kurām piecas komandas  29.janvārī Rīgas Stila un modes tehnikumā cīnījās par medaļām. Par labākajām spēlētājām tika atzītas: Nikola Brahmane – Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums, Māra Inta Virse – Rīgas Valsts tehnikums, Daniela Smilgdrīva – Rīgas Tirdzniecības profesionālā vidusskola un Klinta Zariņa – Jēkabpils Agrobiznesa koledža.  

Paldies par atbalsta sniegšanu  sacensību organizēšanā, operatīvu un kvalitatīvu sacensību norisi apakšgrupās un finālsacensībās: Rīgas Stila un modes tehnikumam  (direktore Silvija Voitišķis, sporta organizatore Dace Miķelsone),  Jēkabpils Agrobiznesa koledžai (direktore Rita Pole, sporta organizatori: Inga Dzelme un Zigmunds Znotiņš).

 Veselības dienas Vidzemē. 26.01.2018

         2018.gada 26.janvārī Smiltenes tehnikumā notika Vidzemes reģiona darbinieku spartakiāde, kuras tradīcija tika uzsākta 2007.gadā Smiltenes direktora Andra Miezīša vadībā. Šoreiz piedalījās visu reģiona skolu : Smiltenes tehnikuma, Valmieras tehnikuma, Aizkraukles profesionālās vidusskolas, Priekuļu tehnikuma un Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskolas komandas.

          Sporta organizators Leons Peļņa ar savu radošo izdomu piedāvāja  dalībniekiem ļoti interesantas komandu un individuālās-komandu sacensības: golfu ar frisbija šķīvīšiem, ripu slidināšanu mērķī, basketbola bumbas metienus no dažādām distancēm, “trāpi bumbai” un citas aizraujošas aktivitātes.

          Kopvērtējumā sportiskākā komanda bija no Smiltenes tehnikuma 1.vieta, 2.vietā ierindojās Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskola, 3.vietā – Priekuļu tehnikums.

          Ļoti aktīvi sportiskajās aktivitātēs iesaistījās Smiltenes tehnikuma direktors Andris Miezītis, kurš savai komandai kaldināja uzvaru piedaloties novusā un “trāpi bumbai” sacensībās, Mārtiņš Sorokins uzvarēja galda hokejā un 2.vieta basketbola metienos, Gunāram Auderam 1.vieta novusā un galda futbolā.

         Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskolas komanda izcīnīja 3 pirmās vietas : golfā, ripu slidināšanā un boulingā.Skolas direktors Guntars Zvejnieks individuāli izcīnīja 2.vietu boulingā, Klintai Puriņai 3.vieta basketbola metienos, veiksmīgi startēja  Sarmīte Žīgure ripu slidināšanā un Andrejs Kokle boulingā.

         Priekuļu tehnikuma komandai labāk veicās, izcīnot 4 otrās vietas : golfā,ripu slidināšanā,futbolā plus frisbijā, basketbola metienos.  Līgai Bankai uzvara basketbola metienos un Jānis Olengovičs bija visprecīzākais frisbija šķīvīšu mešanā.

         Aizkraukles komandā Dzintra Ciša bija labākā futbola sitienos un frisbija metienos, Edgaram Šaltam 3.vieta galda futbolā. Komandai labākie rezultāti bija galda hokejā, galda futbolā un futbols plus frisbijs.

         Valmieras komandai labākie rezultāti bija golfā, novusā un “trāpi bumbai”. Sandris Vergins sīvā cīņā uzvarēja basketbola metienos.                         

     Paldies par atbalsta sniegšanu  sacensību organizēšanā skolas direktoram Andrim Miezītim, operatīvu un kvalitatīvu sacensību norisi sporta organizatoram Leonam Peļņam.Roku cīņa (armrestlings) 18.01.2018

Pirmās sacensības jaunajā 2018. gadā notika 18.janvārī Rīgas Tehniskās koledzas sporta zālē roku cīņā (armrestlingā) jauniešiem.

Apjomīgu darbu sacensību vietas sagatavošanā bija veicis koledžas sporta darba organizators Gunārs Ruža. Teicami sacensības vadīja Latvijas Armreslinga federācijas tiesneši ar tā prezidentu Raimondu Liepiņu priekšgalā.

 

Labākie sasniegumi :

Komandu cīņā uzvar:

1.vieta

2.vieta

3.vieta

Cēsu Profesionālā vidusskola

Rīgas Celtniecības koledža  

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

Individuāli:

Svaru kategorija

1.vieta

2.vieta

3.vieta

līdz 55 kg

V.Kurtiš

 Daugavpils tehnikums

N.Smerliņs

Rīgas Celtniecības koledža

E.Jurkišs

 Rīgas 3. arodskola

līdz 60 kg

E.Grivstāns

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

T.Maksimovs

Rīgas Celtniecības koledža

K.Zaķis

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

līdz 65 kg

A.E.Jansons

Rīgas Celtniecības koledža

V.Kilaru

Malnavas koledža 

V.Bečš

Cēsu Profesionālā vidusskola

līdz 70 kg

J.Rudzītis

 Cēsu Profesionālā vidusskola

A.Riža

Rīgas Tehniskā koledža

F.Lembergs

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

līdz 75 kg

G.Viška

Rīgas Tehniskā koledža

A.Silmanis

Rīgas Celtniecības koledža

A.Igoņins

Daugavpils tehnikums

līdz 80 kg

M.Boroduško

Rīgas Tehniskā koledža

F.Kozlovskis

Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošā VS

R.Karpinskis

Rīgas Mākslas un mediju tehnikums

līdz 90 kg

A.I.Silavnieks

Cēsu Profesionālā vidusskola

J.Gobiņš

Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošā VS

R.Jesalnieks

Rīgas Mākslas un mediju tehnikums

virs 90 kg

I.Drošs

Cēsu Profesionālā vidusskola

T.Šteinerts

Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošā VS

S.Petrovs

Smiltenes tehnikums

Apsveicam uzvarētājus !Sporta dzīves vadītāji pulcējās jaunam darba cēlienam. 12.01.2018

Latvijas profesionālās izglītības mācību iestāžu sporta organizatori un sporta skolotāji 11. – 12.01 pulcējās Daugavpils Būvniecības tehnikumā. kurā notika profesionālās pilnveides seminārs” Aktualitātes profesionālās izglītības sporta organizatoru darbā”.

Semināru organizējām kopā ar Valsts Izglītības un satura centru un tajā piedalījās un apliecības saņēma 53 dalībnieki, kuri kopā ar AMI SK izstrādāja Sporta pasākumu kalendāro plānu 2017./2018.m.g. II pusgadam un veica izlozes sporta spēļu sacensībām.

Lielu darbu semināra organizācijā un programmas sagatavošanā ieguldīja  PIKC „Daugavpils Būvniecības tehnikums”. Tehnikuma direktore Ināra Ostrovska savā runā uzsvēra, ka Sports ir ļoti svarīga ikviena PIKC un profesionālo skolu ikdienas darba sastāvdaļa, kā arī novērtēja AMI SK ieguldījumu sporta darba organizēšanā.

    

Semināra dalībniekiem bija iespēja, pieredzējušu speciālistu vadībā, apgūt dažādas praktiskās iemaņas un specifiskos vingrojumus fiziskās kondīcijas nostiprināšanai, iedziļināties telpu futbola apmācības momentos, basketbola tiesāšanas jaunumos, kā arī iepazīt kartinga, paukošanas ( pamēģināt pašiem) un fizioterapijas noslēpumus.

    

     Paldies Daugavpils BT  direktorei par iespēju  un atbalstu, sporta organizatoram I.Gaļašam par dalīšanos pieredzē, sporta skolotājam J.Ozolam par atklāto sporta stundu mūsdienu versijās, kā arī Valsts Izglītības un satura centra departamenta direktori A.Bērziņai. 

 Mūsu Jānim- 80 03.01.2018

Šajās janvāra pirmajās dienās AMI SK Valde  godināja  AMI sporta kluba Goda galveno treneri, Goda galveno tiesnesi un Valdes Goda locekli Jāni Valneru, kuram 23.12.17 apritēja apaļi  80 gadi, kurus viņš dāsni ir veltījis pašam sportojot, audzinot  sportiskus dēlus – Gunti – dambretē un Uldi – basketbolā.                                             

Jānis visu savu darba mūžu ir veltījis, strādājot Rīgas Tehniskajā koledžā, jaunatnes iesaistīšanā sporta aktivitātēs. Jānis ir AMI SK biedrs un aktīvs Valdes loceklis, kopš tā dibināšanas. Arī šobrīd nevaram iztikt bez viņa zināšanām un prasmēm vadīt sacensības galda tenisā, badmintonā, dambretē un volejbolā , kā arī vadot AMI SK Senioru kustību.

    Paldies Tev Jāni par spēcīgo plecu profesionālās izglītības mācību iestāžu sporta darba balstīšanā.

 Fināls dambretē jauniešiem. 19.12.2017

19. decembrī Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā notika aizejošā gada pēdējās sacensības – fināls dambretē jauniešiem.

           Komandu vērtējumā:

1. vieta Jēkabpils AK ;
2. vieta Rīgas Tehniskā koledža;
3. vieta Saldus tehnikums.

           Individuāli:

1. vieta Kristapam Matvejam (Rīgas 3.AS)
2. vieta Jaroslavam Mačulim (Jēkabpils AK)
3. vieta Guntim Skudrai  (Jēkabpils AK)

Paldies sacensību rīkotājiem.


Arhīvs
2018 (6)   
2017 (35)   
2016 (17)   
2015 (16)   
2014 (18)   
2013 (20)   
2012 (9)   
2011 (12)   
2010 (5)