AMI Sporta klubs
AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

Sacensības badmintonā 01.11.2018

           No 23.oktobra līdz 01.novembrim notika Latvijas Republikas Profesionālās izglītības sporta kluba "AMI" 29.spartakiādes sacensības badmintonā jaunietēm un  jauniešiem.

           Jauniešiem bija pieteikušās 15 skolu komandas un jaunietēm –14,  kopā sacensībās piedalījās 116 dalībnieki.

           Pēc komandu sacensībām notika individuālais turnīrs. Jauniešiem 1.vietā Dāniels Čulka no Rīgas Tehniskās koledžas, 2.vietā Edgars Soldovers no Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma un 3.vietā Aigars Romals arī no Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma.

          Individuālā turnīra medaļas jaunietes sadalīja sekojoši :

1.vieta Marijai Čerņavskai no Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas , 2.vieta Elīnai Bogdanovai arī no Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas  un 3.vieta Viktorijai Hudjakovai no Rīgas Stila un modes tehnikuma.

          Paldies skolu vadībai un sporta organizatoriem par atbalstu sacensību organizēšanā apakšgrupās : Jelgavas tehnikumā, Daugavpils Tirdzniecības  profesionālajā vidusskolā, Daugavpils tehnikumā un īpašs paldies Rīgas Stila un modes tehnikuma direktorei Silvijai Voitišķis, sporta organizatorei Dacei Miķelsonei  par sacensību operatīvu norisi apakšgrupās un finālsacensībās.  Mūsu Senioru aktivitātes Priekuļos. 18.10.2018

Pagājušajā nedēļā mūsu Senioru klubiņš pulcējās Priekuļu biatlona sporta bāzē bijušā ilggadīgā Priekuļu tehnikuma sporta dzīves vadītāja Andra Sikšņa un viņa palīgu Imanta Pāruma un Ulda Spundes organizētajā sportisko aktivitāšu pēcpusdienā svaigā gaisā.

 Aktīvā atpūta noritēja ļoti pozitīvi emocionālā un izglītojošā gaisotnē, jo  katram dalībniekiem pirmo reizi bija iespēja apgūt un sacensties ne tik ierastos sporta veidos.

Visi censoņi meta lidojošos šķīvīšus mērķī, spēlēja petangu, kā arī apguva un izmēģināja zviedru spēli varpa.

Šoreiz uzvarētāju godā tika: Frisbijā mērķī (lidojošie šķīvīši):

G.Ruža (Rīgas TK), E.Miglinieks (Olaines MTK bijušais sporta organizators) un V.Mickeviča (AMI SK).  Petangā: V.Mickeviča (AMI SK), E.Miglinieks un J.Ikaunieks (Aizkraukles PVS bijušais direktors).

Tāpat vīriem acis mirdzēja un saspringumā koncentrējās Andželas Brices apmācībās, rīkoties ar biatlona šauteni, kā arī pacīnoties dueļšaušanā pa mērķiem.

Precīzākie vīri bija: K.Ārents (Saulaines PVS) un V.Jerofejevs (Rīgas Dzelzceļnieku skolas) sporta organizatori (abi bijušie), kā arī G.Ruža – esošais Rīgas TK sporta organizators.

 

Pasākuma organizētāj bija nodrošinājuši brīnišķīgus laiku apstākļus, zeltainu  dabu un siltu pirtiņu, kurā atmiņu stāsti raisījās un smaidi no sejām nepazuda vēl arī dodoties mājupceļā.

Uzvarētāji un organizatori saņēma AMI SK Atzinības rakstus, diplomus un medaļas.

                    Sirsnīgā pateicībā visu dalībnieku vārdā I.BukovskaSacensības galda tenisā 17.10.2018

No 2018.gada 10.- 17.oktobrim notika Latvijas Republikas Profesionālās izglītības sporta kluba “AMI” 29.spartakiādes sacensības galda tenisā jaunietēm un jauniešiem.

Jauniešiem bija pieteikušās 22 skolu komandas un jaunietēm – 19,  kopā 156 dalībnieki.

Pēc komandu sacensībām notika individuālais turnīrs. Jauniešiem 1.vietā Andrejs Čemirtāns – Rīgas Tirdzniecības profesionālā vidusskola, 2.vietā Mikus Vanags – Rīgas tehniskā koledža un 3.vietā Mārtiņš Kuršinskis – Saldus tehnikums.

Individuālā turnīra medaļas jaunietes sadalīja sekojoši :

1.vieta Ingai Bedrītei – Jēkabpils Agrobiznesa koledža, 2.vietā Megija Burģele no Malnavas koledžas un 3.vietā Diāna Neretina no Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma.

 

 Paldies par atbalstu sacensību organizēšanā apakšgrupās : Jelgavas tehnikumam – direktore J.Rudzīte, sporta organizators G.Veinbergs, Smiltenes tehnikumam – direktors A.Miezītis, sporta organizators L.Peļņa, Daugavpils Tirdzniecības profesionālajai vidusskolai – direktors J.Kuklis, sporta organizators A.Kovaļevskis, Rīgas Banku augstskolas Uzņēmējdarbības koledžai – direktors J.Pildavs, sporta organizators V.Veits un Rīgas Tūrisma un radosās industrijas tehnikumam (gan apakšgrupā, gan finālsacensībās) – direktore S.Ozoliņa, sporta organizatore A.Legzdiņa!           Šautriņu mešana mērķī 04.10.2018

2018.gada 04.oktobrī Rīgas Stila un modes sporta zālē notika Latvijas Republikas Profesionālās izglītības sporta kluba “AMI” 29.spartakiādes sacensības šautriņu mešana mērķī jaunietēm un jauniešiem.

Jauniešiem bija pieteikusies 21 komanda, tikpat daudz arī jaunietēm. Kopā 190 dalībnieki.

 

Pēc komandu sacensībām notika individuālais turnīrs. Jauniešiem 1.vietā Adrians Djačuks no Rīgas Valsts tehnikuma, 2.vietā Rens Raijens Kreitužs no Smiltenes tehnikuma un 3.vietā Viesturs Mazūdris – Jelgavas tehnikums.

Individuālā turnīra medaļas jaunietes sadalīja sekojoši :

1.vieta Elvitai Grundulei no Smiltenes tehnikuma, 2.vietā Aivita Smiļģe Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums un 3.vietā Santa Veikšāne no Aizkraukles profesionālās vidusskolas.

 

 Paldies par atbalstu sacensību organizēšanā Rīgas Stila un modes  tehnikuma direktorei Silvijai Voitišķis un par operatīvu un kvalitatīvu sacensību norisi sporta organizatorei Dacei Miķelsonei ar skolas tiesnešu komandu.Sporta svētki profesionālajā izglītībā sākušies! 27.09.2018

Latvijas Profesionālās izglītības mācību iestāžu 29.sporta spēles audzēkņiem tika svinīgi atklātas šā gada 20.septembrī Vecbebru uzpostajā stadionā. Svētku noskaņu nodrošināja siltais, saulainais laiks, sacensību organizatoru - Ogres tehnikuma paveiktais un protams,  audzēkņu kuplais skaits. Atklāšanas parādi kuplināja 20 mācību iestāžu komandas ar vairāk kā 300 sportot gribētāju.

Pēc sacensību karoga svinīgās pacelšanas dalībniekus uzrunāja Kokneses novada domes izpilddirektors I.Klaužs un AMI SK  priekšsēdētāja I.Bukovska.

Mūzikai skanot visi dalībnieki tika aicināti par godu Latvijas Valsts simtgadei veikt goda apli apkārt stadionam. Pēc šīs simboliskās iesildīšanās sākās sacensības vieglatlētikā

7 discilīnās jaunietēm un jauniešiem. Sacensību raitu norisi nodrošināja Ogres tehnikuma darbinieku un audzēkņu kolektīvs piesaistot vadošos vieglatlētikas federācijas tiesnešus un Kokneses novada sporta skolas audzēkņus.

Jaunietes

100 m skrējiens

1.vieta

Kitija Švītiņa – 14,27

Smiltenes tehnikums

2.vieta

Kristīne Jevsejeva – 14,58

Daugavpils Tirdzniecības PVS

3.vieta

Samija Strade – 15,09

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

800 m skrējiens

1.vieta

Kristīne Jevsejeva – 2:33,23

Daugavpils Tirdzniecības PVS

2.vieta

Rasa Mikalauska – 2:41,95

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

3.vieta

Jūlija Matvijenko – 2:44,90

Daugavpils Tirdzniecības PVS

Tāllēkšana

1.vieta

Kitija Švītiņa – 4,55

Smiltenes tehnikums

2.vieta

Samija Strade – 4,53

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

3.vieta

Diāna Vasiļjeva – 4,50

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

4 x 100 m stafešu

skrējiens

1.vieta

Rīgas TRIT – 57,23

2.vieta

Jelgavas tehnikums  – 58,42

3.vieta

Daugavpils Tirdzniecības PVS – 59,40

Lodes (4 kg) grūšana

1.vieta

Aivita Smiļģe– 11,97

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

2.vieta

Sabīne Hološina – 9,63

Rīgas Stila un Modes tehnikums

3.vieta

Daniela Šakociņa – 9,44

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

Bumbiņas mešana

1.vieta

Daniela Šakociņa – 42,49

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

2.vieta

Aivita Smiļģe– 41,31

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

3.vieta

Ilona Milberga – 40,34

Valmieras tehnikums

Jaunieši

 100 m skrējiens

1.vieta

Artūrs Pastors – 11,30

Ogres tehnikums

2.vieta

Dmitrijs Kuļešovs – 12,11

Rīgas Tehniskā koledža

3.vieta

Alens Judovs – 12,32

Rīgas Valsts tehnikums

1500 m skrējiens

1.vieta

Edijs Dzalbs – 4:27,12

Rīgas Celtniecības koledža

2.vieta

Artis Rožkalns – 4:28,97

Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskola

3.vieta

Roberts Lagzdiņš – 4:37,97

Jelgavas tehnikums

Stafete 4 x 100 m

1.vieta

Rīgas Valsts tehnikums – 47,72

2.vieta

Rīgas Tehniskā koledža – 47,85

3.vieta

Jelgavas tehnikums – 48,14

Tāllēkšana

1.vieta

Edgars Bulāns – 6,55

Rīgas Tehniskā koledža

2.vieta

Mārcis Zubovs – 6,31

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums

3.vieta

Aivis Graudiņš – 6,09

Saldus tehnikums

Lodes (6 kg) grūšana

1.vieta

Kristaps Jaunpujens – 12,61

Rīgas Tehniskā koledža

2.vieta

Vents Andžejs Lūsis – 12,49

Valmieras tehnikums

3.vieta

Roberts Stepanovs – 12,25

Malnavas koledža

Bumbiņas mešana

1.vieta

Kristaps Jaunpujens – 72,55

Rīgas Tehniskā koledža

2.vieta

Roberts Stepanovs – 67,61

Malnavas koledža

3.vieta

Emīls Emulovs – 67,34

Jelgavas tehnikums

 

Katras disciplīnas noslēgumā uzvarētāji tika aicināti saņemt AMI SK diplomus un medaļas. Mācību iestāžu komandu vērtējumā jaunietēm 1. vietu ieguva Rīgas TRIT, 2. vietu Daugavpils TPVS, 3. vietu Smiltenes T , bet jauniešiem 1. vietu ieguva Rīgas TK,

2.vietu Jelgavas T, 3.vietu Valmieras T un tika apbalvoti ar AMI SK diplomiem un kausiem.

Jau 29.09 viesmīlīgajā stadionā un parka teritorijā norisinājās rudens krosa sacensības.

Atkal mūs lutināja silts un saulains, bet vējains laiks.

Atklāšanas parādi, tāpat kā vieglatlētikā , kuplināja pāri par 300 dalībnieku. Labu rezultātu sasniegšanu krosa distancēs veicināja Kokneses Domes priekšsēdētāja D.Vingra, Ogres tehnikumu direktores I.Brantes un AMI SK priekšsēdētājas uzrunas viesiem dalībniekiem.

Pēc svinīgā ievada  visi dalībnieki kopīgi devās viena km distancē , lai to iepazītu un sagatavotu sevi jau sacensībām, kā Eiropas Sporta nedēļas dalībnieki.

Pateicoties sacensību organizatoriem, distances tika izveidotas tā, lai starts un finišs būtu pārredzams visiem dalībniekiem un pārstāvjiem, dodot tiem iespēju uzmundrināt un iedvesmot sportistus.

Uzvaras laurus plūca 1 km distancē jaunietēm; Daugavpils TPVS, Valmieras un Saldus tehnikumu komandas, bet 3 km  jauniešiem – Jelgavas un Saldus tehnikumu , Rīgas Tehniskās koledžas komandas.

 

AMI SPORTA KLUBS  29. SPORTA SPĒLES

Republikas čempionāts RUDENS KROSS

TOP 10 rezultāti

Jaunietes

Jaunieši

Kristīne Jevsejeva  3:41,13

Daugavpils Tirdzniecības PVS

1.vieta

Edijs Dzalbs  10:16,64

Rīgas Celtniecības koledža

Lāsma Bauska  3:45,17

Rēzeknes tehnikums

2.vieta

Renārs Akmins  10:35,96

Ogres tehnikums  

Jūlija Matvijenko  3:49,55

Daugavpils Tirdzniecības PVS

3.vieta

Roberts Lagzdiņš  10:52,58

Jelgavas.tehnikums

Sigita Priževoite  3:52,68

Rēzeknes tehnikums

4.vieta

Sergejs Trokmanis 10:57,71

Aizkraukles PVS

Rasa Mikalauska  3:53,54

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

5.vieta

Vladislavs Suvorovs  11:01,22

Daugavpils  tehnikums

Nikola Zemīte  3:54,97

RTRIT

6.vieta

Ņikita Samsonovs  11:09,64

Jelgavas.tehnikums

Eleonora Mileiko  3:55,54

Daugavpils Tirdzniecības PVS

7.vieta

Aleksandrs Artūrs Ļūļe 11:23,95

LU Bulduru DVS

Santa Skaistkalne  3:58,42

Valmieras tehnikums

8.vieta

Sandis Kondrats  11:27,77

Saldus  tehnikums

Anija Majore  4:02,43

Priekuļu tehnikums

9.vieta

Ralfs Strafans 11:31,16

Rīgas Tehniskā koledža

Gerda Krieķe  4:02,58

Smiltenes tehnikums

10.vieta

Kristiāns Jānis Rinkēvičs11:32,16

Rīgas Tirdzniecības PVS

Par abu pasākumu teicamu  norisi milzīgs paldies Ogres tehnikuma direktorei I.Brantei, direktores vietniecei L.Caunei un galvenajam tiesnesim A.Puķītim, kā arī Kokneses Novada pašvaldībai. Bebru pagasta padomei un Kokneses novada Sporta centra direktoram D.Kalniņam.

        Veiksmīgu sezonu vēlot K.KlodānsVeiksmīgu un zināšanām bagātu jauno mācību gadu! 03.09.2018

Sveicam skolotājus un audzēkņus ar jauno mācību gada sākumu!

 

Lai radošs, veiksmīgs un jauniem sasniegumiem bagāts šis laiks!AMI sporta kluba 28.darba sezona tuvojās finišam. 20.06.2018

Jūnija sākumā notika atskaites konference, kurā par paveikto ziņoja AMI SK Valdes priekšsēdētāja I.Bukovska, kā arī ar pārdomām par aizvadīto sezonu un priekšlikumiem turpmākajam darbam dalījās Reģionālo padomju vadītāji; no Latgales - J.Kuklis, no Rīgas – A.Legzdiņa, no Vidzemes – A.Miezītis, no Kurzemes –Zemgales – R.Griškevičs, un Revīzijas komisijas priekšsēdētāja – S.Voitišķis.

 Konferences dalībnieki AMI SK darbu atskaites periodā vienprātīgi novērtēja ar ‘ļoti labi’.

 Konferencē tika godināti 28.sporta spēļu uzvarētāji jaunietēm un jauniešiem, kā arī konkursa „Sportiskākā profesionālās izglītības mācību iestāde – 2017./2018 m.g.” olimpiskais sešnieks. 

 Sirsnīgs paldies mācību iestāžu direktoriem, sporta skolotājiem, visiem pedagogiem- sportiskās dzīves cienītājiem un audzēkņiem par aktīvo sezonu.

 Jaukas brīvdienas audzēkņiem, bet absolventiem veiksmes turpmākajās gaitās un pedagogiem, direktoriem kārtīgi atpūsties.

                                          Patiesā cieņa I.Bukovska


Arhīvs
2018 (32)   
2017 (35)   
2016 (17)   
2015 (16)   
2014 (18)   
2013 (20)   
2012 (9)   
2011 (12)   
2010 (5)