AMI Sporta klubs
AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

Gaišus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno gadu! 22.12.2018Ogres tehnikums arī sporta tiesnešu kalve. 21.12.2018

Ziemassvētku gaisotnē AMI SK darbinieki tikās un pateicības vārdus teica Ogres tehnikuma struktūrvienībai Vecbebros, nodaļām, vadībai un jauniešiem par veikto lielo darbu vieglatlētikas un rudens krosa sacensību sarīkošanā un tiesāšanā profesionālās izglītības sistēmā.

  Jāuzsver, ka vairākas mācību iestādes regulāri izmanto AMI SK sacensības, lai audzēkņi apgūtu arī sacensību organizēšanas un tiesāšanas prasmes, kā Rīgas TRIT, Rīgas SMT, Rīgas VT, Rīgas TK, Saldus T, Aizkraukles PVS, Smiltenes T, Cēsu TDV, Priekuļu T, D-pils TPVS,     D-pils BT, D-pils T, Jēkabpils AK Barkavas struktūrvienība, Malnavas koledža, Bulduru DV u.c.

 

Tomēr visaptverošāk tas notika Ogres tehnikumā direktora vietnieces L.Caunes vadībā, sarīkojot Vecbebros vieglatlētikas un rudens krosa sacensības profesionālās izglītības mācību iestādēm.

 Puišiem atzinīgu novērtējumu izteica arī tehnikuma direktore I.Brante: „Puiši es ar Jums lepojos”,savukārt L.Caune uzsvēra: ”Puišiem nebija pa grūtu celties plkst.6.00, lai dotos uz Vecbebriem un kārtotu stadionu vai krosa distanci, kā arī veikt vairāku stundu garumā ,stiprā vējā, tienešu palīga pienākumus. Mēs kopā bijām īsta komanda.”

  Mums atlika visam piekrist un pasniegt katram AMI SK ,īpaši minētajai vietai un pasākumam veltītu, Pateicības rakstu, bet Ogres tehnikums tika apbalvots ar kausu par teicamu sacensību organizāciju.

Sirsnīgs paldies Ogres tehnikuma vadības komandai un jauniešiem.

Tikai kopā esam spēks.

                                                                I.Bukovska

Godinam - V.Stepanovu 20.12.2018

Aizvadītajā sezonā AMI SK Goda treneris futbolā V.Stepanovs atzīmēja savus 70.

Vjačeslavs savas dzīves 30 gadus iet kopsolī ar AMI SK audzinot un mācot izprast sporta nepieciešamību potenciālajiem darba ņēmējiem , darba devējiem. Viņš joprojām turpina darbu Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā kā sporta skolotājs un futbola pulciņa vadītājs.

Savas darbības laikā Vjačeslavs vairāk nekā 20 gadus ir veidojis un vadījis, protams sabiedriskā kārtā, AMI SK izlases startam starptautiskajās  sacensībās  „Internationale Osterjugendtagen in Wilhelmshaven” Vācijā minifutbolā jauniešiem, pa reizei arī jaunietēm telpu futbolā, izcīnot 10 kausus. Par to arī viņam piešķirts AMI SK Goda trenera nosaukums. 

Vjačeslavs ir arī godprātīgi darbojies AMI SK Valdē, arī šobrīd vinš veic sabiedrisko pienākumu klubā.

           

 Vjačeslav, mēs ar Tevi lepojamies un vēlam veselību,izturību un dzīves prieku !

                                                AMI SK Valdes vārdā I.BukovskaSacensības dambretē 19.12.2018

        12. un 13.novembrī notika Latvijas Republikas Profesionālās izglītības sporta kluba “AMI” 29.spartakiādes sacensības dambretē jaunietēm un jauniešiem apakšgrupās. Finālsacensības notika 19.decembrī Rīgā  Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā jaunietēm un Rīgas Tehniskajā koledžā jauniešiem.

           Bija pieteikušās 21 skolu  komanda jaunietēm un 22 skolu komandas jauniešiem,  kopā 258 dalībnieki.

           Pēc komandu sacensībām notika individuālās sacensības, kurās jaunietes godalgotās vietas sadalīja sekojoši : 1.vieta Jevģēnijai Bogdanovai ( Jēkabpils Agrobiznesa koledža ), 2.vieta Megijai Marutai Canderei (Saldus tehnikums ) un 3.vietā Viktorija Pavlovska (Jēkabpils Agrobiznesa koledža).

           Zēnu konkurencē individuāli 1.vietu izcīnīja Dainis Aleksandrs Protasovs (Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošā vidusskola), 2.vietā Jaroslavs Mačulis (Jēkabpils Agrobiznesa koledža) un 3.vietā Ņikita Džula (Rīgas Valsts tehnikums).

 Paldies Saldus tehnikuma, Aizkraukles profesionālās vidusskolas, Daugavpils tehnikuma, Rīgas Tūrisma un radošās indusitijas tehnikuma, Rīgas Tehniskās koledžas vadībai un sporta organizatoriem par sadarbību apakšgrupu sacensību sarīkošanā.

        Īpašs paldies Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma direktorei S.Ozoliņai, sporta organizatorei A.Legzdiņai un Rīgas Tehniskās koledžas direktoram J.Rozenblatam, sporta skolotājam J.Kalniņam, sacensību galvenajam tiesnesim J.Valnerim par finālsacensību sarīkošanu.

       Paldies par sadarbību!

       Lai balti un sirsnīgi Ziemassvētki un laimīgs Jaunais gads!

       Uz tikšanos 2019.gadā!29.sporta spēles volejbolā jauniešiem. 06.12.2018

No 28.novembra līdz 6.decembrim norisinājās 29.sporta spēļu sacensības volejbolā jauniešiem. Sacensības apakšgrupās un finālā labā organizatoriskā līmenī notika Smiltenes, Saldus, Daugavpils tehnikumos un Rīgas tehniskajā koledžā, par ko paldies šo mācību iestāžu vadītājiem un, protams, sporta darba organizatoriem.

  Sacensības uzsāka 23. komandas, kas demonstrēja skatāmu un spēkos līdzvērtīgu volejbolu, ko uzskatāmi apliecināja finālsacensību norise Daugavpils tehnikuma abās sporta zālēs. Līdz šim  meistarīgi spēlējošām Daugavpils tehnikuma, Daugavpils būvniecības tehnikuma un Rīgas tehniskās koledžas komandām, nopietnu konkurenci spēja izrādīt Saldus, Jelgavas, Priekuļu, Rīgas Valsts tehnikuma un Cēsu TDV komandas.

  Tas noteikti iepriecina un vieš cerību spēcīgas izlases komandas izveidei.

  Savu komandu spēles apakšgrupās un finālā iespēju robežās noraudzījās un atbalstīja Rīgas TK, Daugavpils T un Smiltenes T direktori, kas noteikti veicināja audzēkņu sniegumu.

  Sīvi spēkojoties 1.vietu ieguva Daugavpils T, 2.vietu – Priekuļu T, 3.vietu Rīgas TK un 4.vietu – Rīgas Valsts tehnikums.

 

Kā labākie spēlētāji tika apbalvoti:

Sergejs Ivanovs-Daugavpils T;

Lauris Lauciņš- Priekuļu T;

Andrejs Frolovs- Rīgas TK;

Pāvels Fadejevs Rīgas VT.Izbraukuma Valdes sēde Cēsīs 21.11.2018

Šā mēneša sākumā AMI Sporta kluba valde devās izbraukumā uz Cēsīm, lai iepazītos klātienē ar sporta darbu Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskolā, kā arī uzzināt mācību iestādes vīziju turpmāko gadu attīstības perspektīvā.

 

Cēsu TDV ir viena no vecākajām un tradīcijām bagātākajām profesionālās izglītības mācību iestādēm, it īpaši populāri ir bijuši mēbeļu galdnieki un namdari no Cēsīm. Skolas nosaukums, gan ir mainījies daudzkārt. Šobrīd skolā mācās ap 300 audzēkņu deviņās programmās, pamatā tie ir puiši, bet atverot programmu „Apģērbu dizaina speciālists” tiek piesaistītas arī meitenes. Cēsu TDV vada jauns, sportisks un uz jaunām tehnoloģijām vērsts direktors G.Zvejnieks, kurš savā prezentācijā AMI valdes locekļiem sacīja; „Jaunām tehnoloģijām pieder nākotne un uz to arī strādājam. Mūsu skolā var iegūt jaunus draugus, atrast jaunas iespējas un iegūt labu izglītību. Tas viss būs pie mums - # Šaubu Nav.” G.Zvejnieks ir arī Baltijas valstu 26.sporta spēļu sudraba medaļnieks direktoru trīscīņā profesionālajā izglītībā.

Sporta darbu skolā vada Klinta Puriņa jau vairāk nekā 10 gadus. Visus pārsteidza, viņas teiktais: „ Man darbā ar jauniešiem problēmu nav, stundas apmeklē 95%,atbrīvojuma zīmes mums neeksistē. Es droši dodos ar puišiem pārgājienos ar slēpēm , ar laivām pa Gauju. Daudzi no puišiem ir arī Zemessargi. Mums ir laba sadarbība ar Cēsu Sporta skolu”

Klintas teiktajam nevar nepiekrist, arī AMI darbinieki ir pārliecinājušies, ka viņas darba stils ir mūsdienīgs ,uz dažādām fiziskām aktivitātēm vērsts. Par to liecina arī rezultāti; AMI SK konkursā „Labākais sportists” 2017./2018.m.g. Artis Rožkalns ieguva 3.vietu.Skolas audzēkņi ir AMI SK izlašu komandu dalībnieki, gan basketbolā  Edgars Mednis, gan futbolā  Dāvis Poļaks starptautiskajās sacensībās. Skolas komanda volejbolā tikko AMI SK Vidzemes grupas sacensībās izcīnīja tiesības startēt finālsacensībās profesionālajā izglītībā.

Atliek piebilst, tā tikai turpināt, gan sporta skolotājai ,gan audzēkņiem ,gan direktoram visās jomās.

Paldies skolas vadībai par jauko atmosfēru Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskolā.  

                                    Valdes vārdā I.Bukovska.Sacensības volejbolā jaunietēm. 15.11.2018

          No 6. līdz 15.novembrim notika Latvijas Republikas Profesionālās izglītības sporta kluba “AMI” 29.spartakiādes sacensības volejbolā jaunietēm.

           Bija pieteikušās 20 skolu komandas, kas bija sadalītas četrās apakšgrupās, kopā 180 dalībnieces.

           No katras apakšgrupas 2 uzvarētājkomandas 15.novembrī piedalījās finālsacensībās. 1.vieta Daugavpils Tirdzniecības profesionālajai vidusskolai, 2.vieta Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma komandai un 3.vietā Daugavpils tehnikums.

          Par labākajām spēlētājām tika atzītas : Jūlija Matvijenko Daugavpils Tirdzniecības profesionālā vidusskola, Vladislava Kozlova Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums, Jūlija Skerba Daugavpils tehnikums un Dagmāra Luckāne Rīgas Stila un modes tehnikums.

          

           Paldies skolu vadībai un sporta organizatoriem par atbalstu sacensību organizēšanā apakšgrupās : Rīgas Valsts tehnikumam, Jelgavas tehnikumam, Smiltenes tehnikumam un Daugavpils tehnikumam. Par operatīvu un kvalitatīvu finālsacensību norisi liels paldies Rīgas Stila un modes tehnikumam (direktore S.Voitišķis, sporta organizatore D.Miķelsone) un Rīgas Tehniskajai koledžai (direktors J.Rozenblats, sporta organizators G.Ruža).  


Arhīvs
2018 (40)   
2017 (35)   
2016 (17)   
2015 (16)   
2014 (18)   
2013 (20)   
2012 (9)   
2011 (12)   
2010 (5)