AMI Sporta klubs
AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

Florbols jauniešiem. Fināls. 12.04.2018

12. aprīlī Cēsu sporta kompleksa abos florbola laukumos norisinājās 28. sporta    spēļu finālsacensības florbolā jauniešiem. Astoņas komandas, demonstrējot teicamu sniegumu, spraigi cīnījās par katriem gūtajiem vārtiem.
 Meistarīgāki izrādījās Rīgas VT audzēkņi, kas pagarinājumā apspēlēja Valmieras T vienaudžus, bet Rīgas TK nācās samierināties ar godpilno trešo vietu.
Par vērtīgākajiem spēlētājiem uzvarētāju komandās tika atzīti un apbalvoti ar  piemiņas kausiem:
Patriks Brieže – Rīgas VT;
Arnijs Kuratņiks – Valmieras T;
Reinis Žīgurs – Rīgas TK;
Ervīns Kārkliņš – Cēsu TDV.   

 

 Pateicamies Cēsu sporta kompleksa vadībai un protams Cēsu TDV sporta organizatorei Klintai Puriņai par iespēju sacensties lieliskā florbola spēlēm paredzētā sporta kompleksā.Florbols jauniešiem. 05.04.2018

2018.gada 4. un 5. aprīlī notika 28. Sporta spēļu četru apakšgrupu sacensības           florbolā jauniešiem.

Bulduru DV, Priekuļu T un Saldus T apakšgrupās  sacentās pa piecām mācību      iestāžu komandām katrā, bet Cēsu TDV apakšgrupā pat sešas komandas,  kas protams     liecina par šī sporta veida pieaugošo popularitāti audzēkņu vidū.
Tiesības turpināt sacensības finālā, kas notiks 12.04.2018. Cēsu pilsētas Sporta kompleksā ieguva: Rīgas VT, Bulduru DV, Saldus T, Rīgas TRIT, Rīgas TK,                  Valmieras T, Cēsu TDV un Rēzeknes T komandas.
 
Novēlam visām komandām-finālistēm veiksmīgu cīņu par 28. Sporta spēļu          čempiona titulu un pateicamies apakšgrupu sacensību organizatoriem M.Vācim,                  J. Olengovičam,  E. Kaļvam un K. Puriņai  par ieguldīto darbu sacensību veiksmīgai norisei.


Sacensības novusā jaunietēm. 28.03.2018

 No 2018.gada 22.-28.martam notika sacensības novusā jaunietēm. Piedalījās 15 komandas, pavisam 60 dalībnieces. Finālā cīnījās 8 komandas : Jelgavas tehnikums,  Ogres tehnikums, Rīgas Tirdzniecības profesionālā vidusskola, Rīgas Tūrisma un   radošās industrijas tehnikums, Priekuļu tehnikums, Aizkraukles Profesionālā     vidusskola, Malnavas koledža un Rēzeknes tehnikums.      
 Pēc komandu sacensībām notika individuālais turnīrs. 1.vietā – Lūcija Ševica – Mikeļševica (Rīgas Tirdzniecības profesionālā vidusskola, 2.vietu izcīnīja Santa  Veikšāne ( Aizkraukles Profesionālā vidusskola) un 3.vietā Gita Voite ( Rēzeknes tehnikums).
 
Paldies par atbalsta sniegšanu  sacensību organizēšanā skolu direktoriem.
Par operatīvu un kvalitatīvu sacensību norisi paldies sporta organizatoriem : 
Ainai Legzdiņai, Gintam Veinbergam, Kārlim Bēmam un Artim Maltam.


„Veselības diena” AMI sporta kluba veterāniem 27.03.2018

2018. gada 27. martā Rīgas Tehniskās koledžas sporta zālē norisinājās

„Veselības diena” AMI sporta kluba veterāniem. Sporta kluba veterānu padomes vadītāja, galvenā tiesneša Jāņa Valnera un koledžas sporta darba organizatora Gunāra Ružas vadībā veterāni piedalījās dažādās aktivitātēs, kas prasīja veiklību, precizitāti, izturību un arī zināšanas AMI sporta kluba, Latvijas un visas pasaules sporta dzīves jautālumos.

Veiksmīgākie no četrpadsmit dalībniekiem izrādījās:

 Jevģēnijs Dembovskis izcīnot 1. vietu,

 Kārlis Ārents ieguva 2. vietu, bet 3 vietā palika Vitolds Barkāns.

 Tuvojas Baltijas valstu sporta spēles. 23.03.2018

Esam atgriezušies no Pērnavas, kur notiks Baltijas valstu 26.sporta spēles profesionālajā izglītībā no 26. – 28.aprīlim un kur 210 dalībnieku konkurencē notiks cīņas par medaļām un kausiem basketbolā, volejbolā, strītbolā, galda tenisā un mācību iestāžu direktoru trīscīņā.     

Pērnavas profesionālās izglītības centrā direktores Riina Muusepp  un Igaunijas profesionālās izglītības federācijas ģenerālsekretāra Tiit Tammaru vadībā notika spēļu rīcības komitejas sēde, kurā Latvijas un Lietuvas kolēģi tika iepazīstināti ar spēļu programmu, norises vietām un brīvā laika pavadīšanas iespējām. Dalībniekiem  būs iespēja izmantot SPA, darbiniekiem un treneriem – bovlinga centru. Sacensības notiks Pērnavas Sporta centra sporta zālēs, direktori sacentīsies mācību iestādes sporta bāze, iepazīsies ar skolu, apspriedīsies ar kolēģiem no Igaunijas un Lietuvas.

Pēc tikšanās mums, kopā ar Lietuvas kolēģiem, bija pilnīga pārliecība, ka  arī 26. spēlēs profesionālajā izglītībā, noritēs augstā organizatoriskā un saturiskā līmenī.

Arī AMI SK ir sastādījis izlašu komandu dalībnieku sarakstus , iesaistot dalībniekus no 13 izglītības iestādēm, kuri vēl tiks izvērtēti treniņos.

        Sēdē piedalījās K.Klodāns ,G.Ruža un I.BukovskaVeterānu “Veselības diena” 21.03.2018

SPORTA  KLUBA  “AMI”
veterānu    “Veselības  diena”

   Priecājies par saviem panākumiem un par savām iecerēm !!!

        Sporta kluba “AMI” veterāni tiek aicināti piedalīties 
sacensībās 2018.gada 27.martā plkst. 12.30 Rīgas Tehniskās koledžas sporta zālē /Braslas iela 16/:
              
 Sporta veidi:
1.”Baltās bumbiņas atsišana”
2.”Melnbalto kauliņu bīdīšana”
3.”Kauliņu dzenāšana ar nūju”
4.”Asumu mešana mērķī”
5.”Baranku žonglēšana”
6. VIP spēle
    Noslēgumā – uzvarētāju apbalvošana un atnesto groziņu
                           revidēšana.

         Lai veicas !!!

                                           Sporta kluba “AMI “ orgkomiteja                                                                               

Sacensības svaru stieņa spiešanā guļus 20.03.2018

Rīgas Tehniskās koledžas sporta zālē š.g. 20. martā norisinājās AMI sporta kluba 28. sporta spēļu sacensības svaru stieņa spiešanā guļus jauniešiem. Sacensībās piedalījās 90 jaunieši no 12. profesionālās izglītības mācību iestāžu komandām, kas ir jauns sacensību apmeklējuma rekords.

Sacensību teicamu un raitu norisi nodrošināja Latvijas Pauerliftiga federācijas tiesnešu komanda tās priekšsēdētāja Andreja Rožlapas vadībā. Tas viss  bija iespējams pateicoties profesionāli iekārtotai iesildīšanās un sacensību vietai. Par to paldies Rīgas TK sporta darba organizatoram Gunāram Ružam un viņa palīgiem.

1.vietu izcīnīja Rīgas Celtniecības koledža, 2. vietu - Rīgas Tehniskā koledža, bet 3. vietu ieguva Saldus tehnikums.


Arhīvs
2018 (20)   
2017 (35)   
2016 (17)   
2015 (16)   
2014 (18)   
2013 (20)   
2012 (9)   
2011 (12)   
2010 (5)