AMI Sporta klubs
AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

Veiksmīgu un zināšanām bagātu jauno mācību gadu! 03.09.2018

Sveicam skolotājus un audzēkņus ar jauno mācību gada sākumu!

 

Lai radošs, veiksmīgs un jauniem sasniegumiem bagāts šis laiks!AMI sporta kluba 28.darba sezona tuvojās finišam. 20.06.2018

Jūnija sākumā notika atskaites konference, kurā par paveikto ziņoja AMI SK Valdes priekšsēdētāja I.Bukovska, kā arī ar pārdomām par aizvadīto sezonu un priekšlikumiem turpmākajam darbam dalījās Reģionālo padomju vadītāji; no Latgales - J.Kuklis, no Rīgas – A.Legzdiņa, no Vidzemes – A.Miezītis, no Kurzemes –Zemgales – R.Griškevičs, un Revīzijas komisijas priekšsēdētāja – S.Voitišķis.

 Konferences dalībnieki AMI SK darbu atskaites periodā vienprātīgi novērtēja ar ‘ļoti labi’.

 Konferencē tika godināti 28.sporta spēļu uzvarētāji jaunietēm un jauniešiem, kā arī konkursa „Sportiskākā profesionālās izglītības mācību iestāde – 2017./2018 m.g.” olimpiskais sešnieks. 

 Sirsnīgs paldies mācību iestāžu direktoriem, sporta skolotājiem, visiem pedagogiem- sportiskās dzīves cienītājiem un audzēkņiem par aktīvo sezonu.

 Jaukas brīvdienas audzēkņiem, bet absolventiem veiksmes turpmākajās gaitās un pedagogiem, direktoriem kārtīgi atpūsties.

                                          Patiesā cieņa I.BukovskaDarbinieku 27.spartakiāde “Laidze 2018” 09.06.2018

8.-9.jūnijā notika Profesionālās izglītības iestāžu darbinieku 27.spartakiāde “Laidze 2018” PICK Rīgas Valsts tehnikuma Laidzes struktūrvienībā. Sacensībās piedalījās 13 skolu komandas - 145 dalībnieki, kuru vidū bija Jēkabpils Agrobiznesa koledžas direktore Rita Pole, Aizkraukles Profesionālās vidusskolas direktore Ruta Krūkle, Bulduru Dārzkopības vidusskolas direktore Anta Sparinska un Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošās vidusskolas direktors Romāns Griškevičs.

Bija sagatavotas sportiskas, interesantas-saistītas ar profesionālo orientāciju, emocijām bagātas aktivitātes brīvā dabā. Visaugstāko pozitīvo emociju vilni sita sacensībās “Tornis” un “Slapjā tautas bumba”. 

Kopvērtējumā tika apkopoti 10 sporta aktivitāšu sacensībās iegūtie rezultāti un uzvara tika piešķirta Jēkabpils Agrobiznesa koledžas komandai, kura dalībnieku skaita ziņā arī bija vislielākā. 2.vietā – Bulduru Dārzkopības vidusskolas un 3.vietā – Rīgas Tehniskās koledžas komandas.

Spartakiādes uzvarētāji atsevišķos sporta veidos tika apbalvoti ar diplomiem, medaļām un kopvērtējumā 1.-3.vietu ieguvēji – ar diplomiem un  ceļojošiem kausiem.

Paldies par atbalstu sacensību organizēšanā Rīgas Valsts tehnikuma direktorei Dagnijai Vanagai. Par operatīvu un kvalitatīvu sacensību norisi Rīgas Valsts tehnikuma Laidzes struktūrvienības vadītājai Baibai  Purlicai, sporta skolotājam Jānim Motivānam un Valsts tehnikuma sporta organizatoram Ģirtam Magonem.

 

Lai jaukas un saulainas vasaras brīvdienas un uz tikšanos nākošajās Sporta kluba “AMI” sporta spēļu sacensībās! 

          P.S.  Fotogrāfiju izvietošana mājas lapas “Fotogalerijā” ar pasākuma dalībniekiem ir saskaņota. Tautas bumba 29.05.2018

No 21.- 24.maijam notika sacensības 4 apakšgrupās tautas bumbā jaunietēm. Sacensībās piedalījās 16 skolu komandas - 128 dalībnieces. Finālsacensības notika 29.maijā Smiltenes tehnikumā, kur piedalījās 8 skolu komandas no : Rīgas Stila un modes tehnikuma, Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas, Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošās vidusskolas, Saldus tehnikuma, Daugavpils tehnikuma, Jēkabpils Agrobiznesa koledžas, Aizkraukles Profesionālās vidusskolas un Smiltenes tehnikuma.

  1.vietu izcīnīja Rīgas Stila un modes tehnikuma komanda, 2.vieta – Daugavpils tehnikuma komandai un 3.vietā – Smiltenes tehnikuma komanda.

Par labākajām spēlētājām atzītas: Madara Kukaine no Rīgas Stila un modes tehnikuma, Viktorija Mackeviča – Daugavpils tehnikums, Liene Zazerina – Smiltenes tehnikums un Ilva Ieviņa – Jēkabpils Agrobiznesa koledža.

 Paldies par atbalsta sniegšanu sacensību organizēšanā un norisē skolu direktoriem un sporta organizatoriem. Par operatīvu un kvalitatīvu sacensību norisi apakšgrupās un finālsacensībās sporta organizatoriem : Dacei Miķelsonei, Mārim Vācim, Gunāram Ozoliņam un Leonam Peļņam.

Šīs bija pēdējās sporta sacensības skolu audzēkņiem šajā mācību gadā.

Lai labas sekmes eksāmenos! Izturību, pacietību tiem, kuri uzsāk darba gaitas! Lai jaukas un saulainas vasaras brīvdienas un uz tikšanos nākošajās

Sporta kluba “AMI” 29.sporta spēļu sacensībās! Minifutbols jauniešiem. 17.05.2018

Noslēgušās AMI SK 28 sporta spēļu sacensības jauniešiem – minifutbols.
Dalību sacensībām bija pieteikušas 24 profesionālās izglītības mācību iestāžu komandas, kas tika ielozētas četrās apakšgrupās un spēles notika Priekuļu T, Saldus T, Daugavpils BT un Rīgā BJSC „Laimīte” futbola laukumos. Diemžēl dalību sacensībās atsauca Rīgas CK, Ogres T un Bulduru DV, kā rezultātā apakšgrupu sacensību organizatoriem nācās pārkārtot sacensību norises sistēmu. Paldies sporta organizatoriem J.Olengovičam, M.Vācim, I.Gaļašam un L.Haritonovam par paveikto.
 
Dalību finālsacensībās 17.maijā Rīgas Futbola skolas mākslīgā seguma abos laukumos izcīnija Daugavpils T, Daugavpils BT, Saldus T, Jelgavas T, Smiltenes T, Aizkraukles PV, Rīgas TK un Rīgas TRIT. Sīvi cīnoties 1. vietu ieguva Daugavpils T, 2.vietu Daugavpils BT, bet 3.vietu ieguva Rīgas TK.
   Vērtīgākie spēlētāji:
-Oļegs Obžigailo Daugavpils T,
-Ņikita Dobrotuļins Daugavpils BT,
-Ņikita Žarovs Rīgas TK,
-Ņikita Drjagalovs Rīgas TRIT.


Pērnavā kopvērtējumā šoreiz – otrie. 28.04.2018

Latvijas Profesionālās izglītības mācību  iestāžu audzēkņu, pedagogu un direktoru izlašu komandas atgriezušās no Baltijas valstu 26.sporta spēlēm Pērnavā.

 11 izlašu komandas 5 sporta veidos tika sastādītas no 15 profesionālās  izglītības mācību iestāžu sportistiem.

26.sporta spēles noritēja augstā organizatoriskā līmenī.

Mūsu dalībniekus ļoti iepriecināja mūsu direktoru teicamie starti trīscīņā ; R.Krūkle – 1.vieta sievietēm, G.Zvejnieks – 2.v. un  J.Kuklis 4.v. vīriešiem, bet kopvērtējumā pārliecinoša 1.vieta, atstājot 2.v. Igaunijas , un 3.v. Lietuvas direktorus.  Ļoti uzskatāms piemērs sportiskai cīņai līdz galam.

Pirmo reizi spēļu programmā tika iekļauts strītbols darbiniekiem (sievietēm, vīriešiem).Tādēļ, vēl jo lielāks prieks, ka mūsu sporta skolotāju  komandai (M.Zemturis,Ģ.Magone,K.Pavlovs, J.Ozols} lielas grūtības nesagādāja ne igauņi, ne arī lietuvieši, lai svinētu uzvaru.

Godam, kā vienmēr startēja ( abas komandas - jaunietes  un jaunieši) volejbolisti no Daugavpils mācību iestādēm. Teicams starts  arī mūsu puišiem galda tenisā (V.Maskaļonoks,A.Čermitāns un M.Vanags), izcīnot attiecīgi 1., 2., 3.vietu.

Labi starti pārējiem galda tenisistiem ; jaunietēm, vīriešiem un sievietēm, kā arī basketbolā jaunietēm, abos sporta veidos 2.vieta.  Šoreiz spēka un veksmes pietrūka jauniešu basketbola  un sieviešu strītbola komandām – 3.vieta.

Kopvērtējumā ar 16 punktiem – 1.vietā Lietuvas komanda, ar 17 punktiem – 2.vietā Latvijas komanda, ar 27 punktiem -  3.vietā  Igaunijas komanda.

 

Team ESTONIA LATVIA LITHUANIA
Basketball Young Men Place, Points 2 3 1
Young Women Place, Points 3 2 1
Women Place, Points 2 3 1
Men Place, Points 3 1 2
Volleyball Young Men Place, Points 3 1 2
Young Womens Place, Points 3 1 2
Table Tennis Young Men Place, Points 3 1 2
Young Women Place, Points 3 2 1
Employees Place, Points 3 2 1
School Heads Competition Place, Points 2 1 3
TOTAL POINTS 27 17 16
TOTAL PLACE 3 2 1

Labākie spēlētāji un visi mūsu komandu treneri tika apbalvoti ar speciālām piemiņas balvām par godprātīgi veikto sabiedrisko darbu, gatavojot un komplektējot komandas startam Baltijas valstu  26.sporta spēlēs.

 Pateicos visām profesionālās izglītības  mācību iestāžu direktoriem  par morālo atbalstu un Jūsu audzēkņiem un darbiniekiem-sportistiem, jo uzvaras tiek gūtas kopējiem spēkiem.     

Delegācijas vārdā I.BukovskaSacensības badmintonā 24.04.2018

No 18.-19.martam notika apakšgrupu sacensības badmintonā jaunietēm. Sacensībās piedalījās 14 skolu komandas - 56 dalībnieces. Tiesības startēt  finālā, kurš notika 24.aprīlī Rīgas Stila un modes tehnikumā, izcīnīja 6 komandas: Rīgas Stila un modes tehnikums, Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums, Aizkraukles profesionālā vidusskola, Jelgavas tehnikums, Malnavas koledža un Daugavpils tehnikums.

 

Pēc komandu sacensībām notika individuālais turnīrs jaunietēm un jauniešiem

Paldies par atbalsta sniegšanu sacensību organizēšanā un norisē skolu direktoriem. Par operatīvu un kvalitatīvu sacensību norisi apakšgrupās un finālsacensībās sporta organizatoriem : Dacei Miķelsonei, Gintam Veinbergam un Arnoldam Kovaļevskim.

Individuālā turnīra uzvarētājas jaunietes : Marija Čerņavska (Daugavpils tehnikums) – 1.vieta, 2.vietu izcīnīja Luīze Katrīna Dzelme (Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums) un 3.vietā Margarita Homčenko (Malnavas koledža) un jaunieši : 1.vieta Arnim Danielam Bedrītim (Rīgas Valsts tehnikums), 2.vieta – Edgaram Soldoveram (Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums) un 3.vieta – Igoram Bolsunovskim (Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums).


Arhīvs
2018 (27)   
2017 (35)   
2016 (17)   
2015 (16)   
2014 (18)   
2013 (20)   
2012 (9)   
2011 (12)   
2010 (5)