AMI Sporta klubs
AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

Sveiciens 20.12.2019Sacensības dambretē 17.12.2019

   Noslēdzot AMI sporta kluba 30.sporta spēļu sacensību kalendāru 1.pusgadam no 11.-12.decembrim notika sacensības dambretē apakšgrupās jaunietēm un jauniešiem. Finālsacensības - 17.decembrī Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā ar direktores p.i. I.Ločmanes sirsnīgo uzrunu un tehnikuma  ansambļa (vadītājs J. Veremejs) muzikālo sveicienu.  Pavisam sacensībās piedalījās 36 komandas – 216 dalībnieki.

              Komandu kopvērtējumā jaunietēm :

                        1.vieta – Jēkabpils Agrobiznesa koledža (treneris Z.Znotiņš);

                        2.vieta –  Rīgas Valsts tehnikums (treneris A.Purkalns);

                        3.vieta –  Rēzeknes tehnikums (treneris A.Malta).

             Komandu kopvērtējumā jauniešiem :

                        1.vieta – Rīgas Valsts tehnikums (treneris A.Purkalns);

                        2.vieta – Jēkabpils Agrobiznesa koledža (treneris Z.Znotiņš);

                        3.vieta  - Rīgas Celtniecības koledža (trenere V.Rudzīte).

           Individuālajā turnīrā jaunietēm  1.vietā Viktorija Pavlovska no Jēkabpils Agrobiznesa koledžas, 2.vietā Karina Smirnova – Rēzeknes tehnikums un 3.vietā Jevgeņija Bogdanova – Jēkabpils Agrobiznesa koledža.       

           Jauniešu komkurencē : 1.vieta Dainim Aleksandram Protasovam no Dobeles  Amatniecības un vispārizglītojošās vidusskolas, 2.vietā – Ņikita Bakuļins – Rīgas Valsts tehnikums un 3.vietā – Jānis Bite – Rīgas Celtniecības koledža.

           

           Paldies visiem sacensību dalībniekiem un komandu pārstāvjiem par ieguldīto darbu gatavojoties sacensībām! Patīkami, ka Jēkabpils Agrobiznesa koledžu un Rīgas Valsts tehnikumu var apsveikt ar dubultajām uzvarām.  Īpašs paldies par sacensību organizēšanu un operatīvu norisi apakšgrupās : Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošās vidusskolai (direktors R.Griškevičs, sporta organizators V.Kolosovs, Tiesnese T.Arole), Aizkraukles profesionālajai vidusskolai ( direktore  R.Krūkle, sporta organizators K.Bēms), Daugavpils tehnikumam (direktore I.Brokāne, sporta organizators V.Pupels).  Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumam apakšgrupās un finālsacensībās (direktores p.i. I.Ločmane, direktores vietniece audzināšanas darbā L.Levančuka, sporta organizatore A.Legzdiņa).

             Sacensībās Aizkrauklē, Daugavpilī, Dobelē un Rīgā tika godināti “AMI” sporta kluba labākie sportisti : V.Mazūdris (Jelgavas tehnikums), A.Smiļģe (Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums), M.Čerņavska (Daugavpils tehnikums), K.Pešiks (Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošā vidusskola), K.Švītiņa (Smiltenes tehnikums) un E.Dzalbs (Rīgas Celtniecības koledža).

       Novēlot :  Pārliecību tam ko dari!  Ticību tam, ko vari! Uz tikšanos Jaunajā 2020.gadā!Mācību iestāžu Sporta infrastruktūra uzlabojas 16.12.2019

Nesen Jelgavas tehnikumā pulcējās tās sadarbības partneri, lai piedalītos Kapsulas iemūrēšanas pasākumā, objektā sporta zāle.

Savus vēlējumus nākamām paaudzēm Kapsulā – grāmatas izskatā – ievietoja pārstāvji no Izglītības un zinātnes ministrijas, VIAA, Jelgavas  pilsētas Domes, Jelgavas tehnikuma, arī no AMI sporta kluba u.c.

Klātesosīe izteica gandarījumu par jauno sporta zāli un jauniešu iespējām nodarboties ar sportu, stiprinot veselību, komandas garu un komunicēšanās spējas. Kopējais viedoklis bija - varēja jau būt daudz lielāka izmēros, bet paldies par to pašu.

Arī sporta zāles projektētāji, arhitekti un celtnieki solīja pagūt objektu nodot izmantošanai termiņā , t.i. līdz 2020.g. 15.maijam.

Esam pateicīgi Jelgavas tehnikuma direktorei J.Rudzītei un sporta organizatoram  G.Veinbergam par degsmi un uzņēmību,  kādu viņi uzņēmušies, lai minētais objekts taptu.

Mēs priecājamies, ka ši jau būs trešā sporta zāle pēdējā gadā. Multifunkcionālā zāle jau darbojās Rēzeknes tehnikumā, tuvu nodošanai tāda top Ogres tehnikumā un 2020.g. – Jelgavas tehnikumam, bet plānos ir arī Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma zāle.

 Kapsulas mūrēšanas svētkos piedalījās I.Bukovska un K.Klodāns Volejbola sacensības jauniešiem 10.12.2019

No 11.novembra līdz 18.novembrim sacensības norisinājās četrās apakšgrupās. Kurzemes apakšgrupa spēlēja Bulduru DV, Rīgas apakšgrupa – Rīgas TK, Daugavpils apakšgrupa – Daugavpils T un Vidzemes apakšgrupa – Smiltenes T. Pateicamies minēto mācību iestāžu vadītājiem un sporta darba organizatoriem par teicami organizētajām sacensībām, kas veicināja komandām sasniegt plānoto – iekļūt finālsacensībās.

Uz finālsacensībām 10.decembrī Daugavpils T ieradās astoņas komandas pa divām no katras apakšgrupas. Spēles noritēja teicami sagatavotās abās tehnikuma sporta zālēs vienlaicīgi. Meistarīgu volejbolu demonstrēja Daugavpils T, Daugavpils BT, Rīgas CK un Rīgas VT komandas, kas noteikti palīdzēs komplektēt izlases komandu dalībai Baltijas valstu sporta spēlēs. Pārējām komandām bija lieliska iespēja celt savu prasmi spēlējot kopā ar vadošajām.

Sacensības aizrautīgi vēroja un juta līdz savai komandai tehnikuma audzēkņi un direktore Ingrīda Brokāne, kas noslēgumā ar patiesu prieku piedalījās arī uzvarētāju apbalvošanā.

 Par paveikto pateicamies sporta darba organizatoram V.Pupelam.

1.vietu ieguva Daugavpils T;

2.vietu ieguva Daugavpils BT;

3.vietu ieguva Rīgas CK;

4.vietu ieguva Rīgas VT.

 

      Labāko spēlētāju kausus ieguva:

                 -Sergejs Ivanovs, Daugavpils T;

                 -Dmitrijs Meinerts, Daugavpils BT;

                 -Ralfs Riekstiņš, Rīgas CK;

                 -Rolands Folkheims, Rīgas VT.Godinām AMI sporta kluba sporta darba entuazistus. 27.11.2019

Profesionālās izglītības mācību iestādēs savas darba gaitas pabeiguši ļoti cienījami un ilggadīgi AMI Sporta kluba aktīvisti –

Silva Ozoliņa –  AMI SK valdes priekšsēdētāja vietniece, Rīgas reģionālās padome priekšsēdētāja, šobrīd AMI SK Valdes Goda locekle

Vjačeslavs Stepanovs – AMI SK Goda treneris un tiesnesis futbolā, šobrīd AMI SK seniors

Imants Šillers – AMI SK Goda galvenais tiesnesis kompleksajos sporta pasākumos, šobrīd AMI SK seniors.

        

Aizvadītajā periodā visi minētie mūsu kolēģi tika godināti un apsveikti ar piemiņas balvām par teicamo sadarbību un lielo ieguldījumu kluba veidošanā, stiprināšanā un tā darba popularizēšanā.

Sirsnīgs, sirsnīgs paldies Jums kolēģi.  Vēlams Jums visiem stipru veselību ilgu gadu garumā, kā arī aicinām aktīvi iesaistīties arī turpmāk AMI SK aktivitātēs.

                                          AMI SK Valdes vārdā I.Bukovska   Volejbola sacensības jaunietēm 21.11.2019

       No 12.-14.novembrim notika AMI sporta kluba 30.sporta spēļu apakšgrupu sacensības volejbolā jaunietēm.  Pavisam piedalījās 17 komandas – 153 dalībnieces. Fināls notika 21.novembrī  Daugavpils tehnikuma divās sporta zālēs.

Komandu kopvērtējumā  kausus, diplomus un medaļas sadalīja :

           1.vieta – Daugavpils tehnikums (treneris V.Pupels);

           2.vieta – Rīgas Stila un modes tehnikums (treneris A.Reliņš);

           3.vieta – Jelgavas tehnikums (treneris E.Antonišķis).

 

Par labākajām spēlētājām atzītas un apbalvotas ar piemiņas kausiem :

Aļona Šnepste un Svetlana Smertjeva no Daugavpils tehnikuma. Hevena Lepere – Rīgas Stila un modes tehnikums un Demija Verbicka – Jelgavas tehnikums.

Paldies visiem sacensību dalībniekiem un komandu pārstāvjiem par dalību volejbola sacensībās!

Īpašs paldies par sacensību organizēšanu un operatīvu norisi: Daugavpils tehnikumam – apakšgrupā un finālsacensībās (direktore I.Brokāne, sporta organizators V.Pupels), apakšgrupās : Jelgavas tehnikumam (direktore J.Rudzīte, sporta organizators G.Veinbergs), Rīgas Valsts tehnikumam (direktore D.Vanaga, sporta organizators Ģ.Magone) un Smiltenes tehnikumam (direktors A.Miezītis, sporta organizators L.Peļņa).Sacensības novusā jaunietēm 31.10.2019

No 30.-31.oktobrim notika AMI sporta kluba 30.sporta spēļu apakšgrupu sacensības novusā jaunietēm.  Pavisam piedalījās 68 dalībnieces.

No 17 komandām  tiesības startēt finālā 06.novembrī izcīnīja 8 komandas : Rēzeknes tehnikums, Malnavas koledža, Jelgavas tehnikums, Kandavas Lauksaimniecības tehnikums, Aizkraukles profesionālā vidusskola, Jēkabpils Agrobiznesa koledža,Rīgas Stila un modes tehnikums un Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums.

              Komandu kopvērtējumā :

       1.vieta - Rēzeknes tehnikums;

       2.vieta – Kandavas Lauksaimniecības tehnikums;

        3.vieta – Jēkabpils Agrobiznesa koledža.

 

Pēc komandu sacensībām notika individuālais turnīrs, kur 1.vietu izcīnīja  Sindija Fjodorova ( Rīgas Stila un modes tehnikums), 2.vietā – Alise Prancāne (Rēzeknes tehnikums) un 3.vietā – Alīna Kazakova (Jelgavas tehnikums).

Paldies visiem sacensību dalībniekiem, komandu pārstāvjiem par aktīvu dalību novusa sacensībās.

Īpašs paldies par sacensību organizēšanu un operatīvu norisi : Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumam ( direktores p.i. I.Locmane, sporta organizatore A.Legzdiņa), Kandavas Lauksaimniecības tehnikumam (direktore D.Rozentāle , sporta skolotājs R.Egle), Aizkraukles profesionālajai vidusskolai (direktore R.Krūkle, sporta organizators K.Bēms) un Rēzeknes tehnikumam (direktore B. Virbule, sporta organizators A.Malta, sporta skolotājs A.Šutka).


Arhīvs
2019 (34)   
2018 (39)   
2017 (35)   
2016 (17)   
2015 (16)   
2014 (18)   
2013 (20)   
2012 (9)   
2011 (12)   
2010 (5)