Tuvojas Baltijas valstu sporta spēles.
AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

85098

Tuvojas Baltijas valstu sporta spēles.
23.03.2018


Esam atgriezušies no Pērnavas, kur notiks Baltijas valstu 26.sporta spēles profesionālajā izglītībā no 26. – 28.aprīlim un kur 210 dalībnieku konkurencē notiks cīņas par medaļām un kausiem basketbolā, volejbolā, strītbolā, galda tenisā un mācību iestāžu direktoru trīscīņā.     

Pērnavas profesionālās izglītības centrā direktores Riina Muusepp  un Igaunijas profesionālās izglītības federācijas ģenerālsekretāra Tiit Tammaru vadībā notika spēļu rīcības komitejas sēde, kurā Latvijas un Lietuvas kolēģi tika iepazīstināti ar spēļu programmu, norises vietām un brīvā laika pavadīšanas iespējām. Dalībniekiem  būs iespēja izmantot SPA, darbiniekiem un treneriem – bovlinga centru. Sacensības notiks Pērnavas Sporta centra sporta zālēs, direktori sacentīsies mācību iestādes sporta bāze, iepazīsies ar skolu, apspriedīsies ar kolēģiem no Igaunijas un Lietuvas.

Pēc tikšanās mums, kopā ar Lietuvas kolēģiem, bija pilnīga pārliecība, ka  arī 26. spēlēs profesionālajā izglītībā, noritēs augstā organizatoriskā un saturiskā līmenī.

Arī AMI SK ir sastādījis izlašu komandu dalībnieku sarakstus , iesaistot dalībniekus no 13 izglītības iestādēm, kuri vēl tiks izvērtēti treniņos.

        Sēdē piedalījās K.Klodāns ,G.Ruža un I.Bukovska
      Atpakaļ