AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

103553

29.sporta spēles volejbolā jauniešiem.
06.12.2018


No 28.novembra līdz 6.decembrim norisinājās 29.sporta spēļu sacensības volejbolā jauniešiem. Sacensības apakšgrupās un finālā labā organizatoriskā līmenī notika Smiltenes, Saldus, Daugavpils tehnikumos un Rīgas tehniskajā koledžā, par ko paldies šo mācību iestāžu vadītājiem un, protams, sporta darba organizatoriem.

  Sacensības uzsāka 23. komandas, kas demonstrēja skatāmu un spēkos līdzvērtīgu volejbolu, ko uzskatāmi apliecināja finālsacensību norise Daugavpils tehnikuma abās sporta zālēs. Līdz šim  meistarīgi spēlējošām Daugavpils tehnikuma, Daugavpils būvniecības tehnikuma un Rīgas tehniskās koledžas komandām, nopietnu konkurenci spēja izrādīt Saldus, Jelgavas, Priekuļu, Rīgas Valsts tehnikuma un Cēsu TDV komandas.

  Tas noteikti iepriecina un vieš cerību spēcīgas izlases komandas izveidei.

  Savu komandu spēles apakšgrupās un finālā iespēju robežās noraudzījās un atbalstīja Rīgas TK, Daugavpils T un Smiltenes T direktori, kas noteikti veicināja audzēkņu sniegumu.

  Sīvi spēkojoties 1.vietu ieguva Daugavpils T, 2.vietu – Priekuļu T, 3.vietu Rīgas TK un 4.vietu – Rīgas Valsts tehnikums.

 

Kā labākie spēlētāji tika apbalvoti:

Sergejs Ivanovs-Daugavpils T;

Lauris Lauciņš- Priekuļu T;

Andrejs Frolovs- Rīgas TK;

Pāvels Fadejevs Rīgas VT.
      Atpakaļ