AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

86564

Darbinieku 27.spartakiāde “Laidze 2018”
09.06.2018


8.-9.jūnijā notika Profesionālās izglītības iestāžu darbinieku 27.spartakiāde “Laidze 2018” PICK Rīgas Valsts tehnikuma Laidzes struktūrvienībā. Sacensībās piedalījās 13 skolu komandas - 145 dalībnieki, kuru vidū bija Jēkabpils Agrobiznesa koledžas direktore Rita Pole, Aizkraukles Profesionālās vidusskolas direktore Ruta Krūkle, Bulduru Dārzkopības vidusskolas direktore Anta Sparinska un Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošās vidusskolas direktors Romāns Griškevičs.

Bija sagatavotas sportiskas, interesantas-saistītas ar profesionālo orientāciju, emocijām bagātas aktivitātes brīvā dabā. Visaugstāko pozitīvo emociju vilni sita sacensībās “Tornis” un “Slapjā tautas bumba”. 

Kopvērtējumā tika apkopoti 10 sporta aktivitāšu sacensībās iegūtie rezultāti un uzvara tika piešķirta Jēkabpils Agrobiznesa koledžas komandai, kura dalībnieku skaita ziņā arī bija vislielākā. 2.vietā – Bulduru Dārzkopības vidusskolas un 3.vietā – Rīgas Tehniskās koledžas komandas.

Spartakiādes uzvarētāji atsevišķos sporta veidos tika apbalvoti ar diplomiem, medaļām un kopvērtējumā 1.-3.vietu ieguvēji – ar diplomiem un  ceļojošiem kausiem.

Paldies par atbalstu sacensību organizēšanā Rīgas Valsts tehnikuma direktorei Dagnijai Vanagai. Par operatīvu un kvalitatīvu sacensību norisi Rīgas Valsts tehnikuma Laidzes struktūrvienības vadītājai Baibai  Purlicai, sporta skolotājam Jānim Motivānam un Valsts tehnikuma sporta organizatoram Ģirtam Magonem.

 

Lai jaukas un saulainas vasaras brīvdienas un uz tikšanos nākošajās Sporta kluba “AMI” sporta spēļu sacensībās! 

          P.S.  Fotogrāfiju izvietošana mājas lapas “Fotogalerijā” ar pasākuma dalībniekiem ir saskaņota. 
      Atpakaļ