AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

86323

Tautas bumba
29.05.2018


No 21.- 24.maijam notika sacensības 4 apakšgrupās tautas bumbā jaunietēm. Sacensībās piedalījās 16 skolu komandas - 128 dalībnieces. Finālsacensības notika 29.maijā Smiltenes tehnikumā, kur piedalījās 8 skolu komandas no : Rīgas Stila un modes tehnikuma, Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas, Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošās vidusskolas, Saldus tehnikuma, Daugavpils tehnikuma, Jēkabpils Agrobiznesa koledžas, Aizkraukles Profesionālās vidusskolas un Smiltenes tehnikuma.

  1.vietu izcīnīja Rīgas Stila un modes tehnikuma komanda, 2.vieta – Daugavpils tehnikuma komandai un 3.vietā – Smiltenes tehnikuma komanda.

Par labākajām spēlētājām atzītas: Madara Kukaine no Rīgas Stila un modes tehnikuma, Viktorija Mackeviča – Daugavpils tehnikums, Liene Zazerina – Smiltenes tehnikums un Ilva Ieviņa – Jēkabpils Agrobiznesa koledža.

 Paldies par atbalsta sniegšanu sacensību organizēšanā un norisē skolu direktoriem un sporta organizatoriem. Par operatīvu un kvalitatīvu sacensību norisi apakšgrupās un finālsacensībās sporta organizatoriem : Dacei Miķelsonei, Mārim Vācim, Gunāram Ozoliņam un Leonam Peļņam.

Šīs bija pēdējās sporta sacensības skolu audzēkņiem šajā mācību gadā.

Lai labas sekmes eksāmenos! Izturību, pacietību tiem, kuri uzsāk darba gaitas! Lai jaukas un saulainas vasaras brīvdienas un uz tikšanos nākošajās

Sporta kluba “AMI” 29.sporta spēļu sacensībās! 
      Atpakaļ