AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

Izbraukuma Valdes sēde Cēsīs
21.11.2018


Šā mēneša sākumā AMI Sporta kluba valde devās izbraukumā uz Cēsīm, lai iepazītos klātienē ar sporta darbu Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskolā, kā arī uzzināt mācību iestādes vīziju turpmāko gadu attīstības perspektīvā.

 

Cēsu TDV ir viena no vecākajām un tradīcijām bagātākajām profesionālās izglītības mācību iestādēm, it īpaši populāri ir bijuši mēbeļu galdnieki un namdari no Cēsīm. Skolas nosaukums, gan ir mainījies daudzkārt. Šobrīd skolā mācās ap 300 audzēkņu deviņās programmās, pamatā tie ir puiši, bet atverot programmu „Apģērbu dizaina speciālists” tiek piesaistītas arī meitenes. Cēsu TDV vada jauns, sportisks un uz jaunām tehnoloģijām vērsts direktors G.Zvejnieks, kurš savā prezentācijā AMI valdes locekļiem sacīja; „Jaunām tehnoloģijām pieder nākotne un uz to arī strādājam. Mūsu skolā var iegūt jaunus draugus, atrast jaunas iespējas un iegūt labu izglītību. Tas viss būs pie mums - # Šaubu Nav.” G.Zvejnieks ir arī Baltijas valstu 26.sporta spēļu sudraba medaļnieks direktoru trīscīņā profesionālajā izglītībā.

Sporta darbu skolā vada Klinta Puriņa jau vairāk nekā 10 gadus. Visus pārsteidza, viņas teiktais: „ Man darbā ar jauniešiem problēmu nav, stundas apmeklē 95%,atbrīvojuma zīmes mums neeksistē. Es droši dodos ar puišiem pārgājienos ar slēpēm , ar laivām pa Gauju. Daudzi no puišiem ir arī Zemessargi. Mums ir laba sadarbība ar Cēsu Sporta skolu”

Klintas teiktajam nevar nepiekrist, arī AMI darbinieki ir pārliecinājušies, ka viņas darba stils ir mūsdienīgs ,uz dažādām fiziskām aktivitātēm vērsts. Par to liecina arī rezultāti; AMI SK konkursā „Labākais sportists” 2017./2018.m.g. Artis Rožkalns ieguva 3.vietu.Skolas audzēkņi ir AMI SK izlašu komandu dalībnieki, gan basketbolā  Edgars Mednis, gan futbolā  Dāvis Poļaks starptautiskajās sacensībās. Skolas komanda volejbolā tikko AMI SK Vidzemes grupas sacensībās izcīnīja tiesības startēt finālsacensībās profesionālajā izglītībā.

Atliek piebilst, tā tikai turpināt, gan sporta skolotājai ,gan audzēkņiem ,gan direktoram visās jomās.

Paldies skolas vadībai par jauko atmosfēru Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskolā.  

                                    Valdes vārdā I.Bukovska.
      Atpakaļ