AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

108540

Sacensības galda tenisā
16.10.2019


Atbilstoši profesionālās izglītības mācību iestāžu kalendārajam plānam   sporta kluba “AMI” 30.sporta spēļu  sacensības no 09.-10.oktobrim notika galda tenisā jaunietēm un jauniešiem  četrās apakšgrupās: Rīgas reģionā - Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā (direktora p.i. I.Locmane, sporta organizatore A.Legzdiņa), Tehniskajā koledžā (direktors J.Rozenblats, sporta skolotājs J.Kalniņš) un Banku Augstskolas Uzņēmējdarbības koledžā (direktors J.Pildavs). Kurzemes Zemgales reģionā - Jelgavas tehnikumā (direktore J.Rudzīte, sporta organizators G.Veinbergs). Latgales reģionā - Daugavpils Tirdzniecības un profesionālajā vidusskolā (direktors J.Kuklis, sporta organizators P.Pancerko) un Vidzemes reģionā - Smiltenes tehnikumā (direktors A.Miezītis, sporta organizators L.Peļņa).

   Apakšgrupu sacensībās 1.-3.vietas ieguvēji tika apbalvoti ar diplomiem un medaļām. No katras apakšgrupa divas uzvarētājkomandas 16.oktobrī piedalījās  finālsacensībās. Pavisam sacensībās piedalījās 36 komandas – 144 dalībnieki.

Jaunietēm komandu kopvērtējumā kausu un diplomu  izcīnīja :

                   Daugavpils Būvniecības tehnikums  - 1.vieta

                   Jēkabpils Agrobiznesa koledža – 2.vieta

                   Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums – 3.vieta.

  Jauniešu komandu kopērtējumā godalgotajā trijniekā :

                    Rīgas Valsts tehnikums – 1.vieta

                    Rīgas tehniskā koledža – 2.vieta

                     Daugavpils tehnikums – 3.vieta     

Pēc komandu sacensībām notika individuālais turnīrs.

            Jaunietēm: 1.vietu izcīnīja Anastasija Jacina no Daugavpils Būvniecības tehnikuma, 2.vietā – Milena Konstantinova – Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums, 3.vietā – Madara Briede –Valmieras tehnikums.

            Jauniešiem 1.vietā Maksims Lisovs un 2.vietā Gustavs Zelčs abi no Rīgas Valsts tehnikuma un 3.vietā Mikus Vanags no Rīgas Tehniskās koledžas.
      Atpakaļ