AMI Sporta klubs


Braslas 16,
Rīga, LV-1084,
Latvija

ami-sk@inbox.lv
 
 

Jaunumi

105948

Sporta zāle Rēzeknes tehnikumam.
03.04.2019


Pavisam nesen pulcējāmies Rēzeknes tehnikumā, lai beidzot svinīgi grieztu multifunkcionālās zāles atklāšanas lentu. Laba vēlējuma vārdus, gan audzēkņiem, gan skolotājiem teica viesi no LR IZM, Rēzeknes pašvaldības pārstāvji, direktori no profesionālās izglītības mācību iestādēm. Savukārt priesteris aicināja audzēkņus un pedagogus aktīvi izmantot zāli sporta nodarbībām, kā labai veselības ķīlai mūža garumā, kā arī deva visiem savu svētību.

 

Pozitīvo gaisotni spodrināja tehnikuma audzēkņu jauktais koris, deju kolektīvs, muzikālais ansamblis. Savukārt tehnikuma sportisti demonstrēja svaru bumbas celšanas māku. Punktu pielika skaistā un atraktīvā grupas “Baritons” uzstāšanās.

Visi runātāji augsti novērtēja tehnikuma direktores Benitas Virbules lielu ieguldījumu  zāles  tapšanas visos procesos, jo Latgales reģionā ši zāle ir pirmā un pagaidām vienīgā jaunuzceltā sporta bāze profesionālajā izglītībā, ceram šeit varēs sarīkot  arī Latgales reģiona sacensības profesionālajā izglītībā.

AMI sporta klubs ļoti lepojās ar rēzekniešu veikumu, jo tas ir ieguldījums jaunatnes veselībā, prasmē startēt komandā, pārvarēt grūtības, lai sasniegtu rezultātu. Priecē, ka ne tikai atklāšanas svinīgajā ceremonījā zāle bija pilna ar audzēkņiem, bet pēc tam visi ietēpās skaistās sporta formās un aizrautīgi metās dažādās sporta aktivitātēs.

Vēlam sporta skolotājiem būt ar liesmiņu acīs un ar to sildīt  audzēkņu un arī kolēģu sirdis un vēlmi rūpēties par savu ķermeņa skaistumu, stāju un fizisko izturību, kas noteikti būs pamats ilgam, veselīgam un dzīves priecīgam mūžam.

 Paldies par svētkiem Rēzeknes tehnikuma vadībai, pedagogiem un audzēkņiem.

                                      Priecājās par paveikto AMI SK  priekšsēdētāja I.Bukovska


      Atpakaļ